Zavřít reklamu

Apple Watch Bands
Trochu nečekaně, i když některé spekulace tomu napovídaly, se dnes večer mluví také o jablečných hodinkách Apple Watch, které byly představený na konferenci přesně před rokem. Letos jsme se nedočkali druhé generace hodinek, ale i přesto si pro nás Apple přichystal novinky, které se Apple Watch týkají. Dočkali jsme se totiž nových řemínků, které si bude moci každý zákazník dokoupit v Apple Storu a připnout si je ke svým již zakoupeným Apple Watch, stejně tak lze řemínky objednat přímo se samotnými Apple Watch.

Apple právě na konferenci ukázal nové barvy silikonových řemínků, tudíž si od dneška budete moci zvolit o dalších několik barev navíc, díky čemuž si můžete vybrat variantu, která se vám doopravdy zamlouvá. Apple podobné řemínky už v minulosti ukázal, ale nikdy se nezačaly prodávat. To se samozřejmě nyní mění, jelikož právě představené řemínky si budeme moci zakoupit v každé zemi, kde se hodinky prozatím prodávají. Díky tomu, že se nové řemíky liší od těch starších jen barvou, tak cena zůstává stejná, tedy $49 (1 200 Kč).

Dále Apple představi speciální RED edici, která už unikla před konferencí, jelikož už je nabízena v Apple Store.  Nechybělo ani představení speciálního řemínku od Hermes, se kterou Apple spolupracoval a vytvořil tak poněkud netradiční řemínky, které můžete vidět níže.

Apple Watch Bands
Apple Watch Bands

Apple Watch RED
Apple Watch Hermes

Apple Watch Hermes
Apple Watch Hermes

Související články

Dnes nejčtenější