Zavřít reklamu

predstaveni iPhone 6sPresne tak ako sa čakalo, tak Apple sa bude počas svojho najbližšieho eventu, na ktorom predstaví iPhone 6s a novú Apple TV, chvíľu venovať aj hodinkám Apple Watch. Okrem toho, že by sme sa mohli konečne dozvedieť prvé čísla o predajoch Apple Watch za uplynulých 5 mesiacov, tak sa dočkáme oznámenia nových remienkov pre Apple Watch Sport. Nebude sa ale jednať o inteligentné remienky, o akých sme písali pred pár týždňami (tie by mali byť predstavené až budúci rok), ale o nové farebné verzie gumených remienkov, ktoré bolo možné vidieť už dávnejšie na súkromnej akcii. Fotku týchto remienkov môžete vidieť nižšie. Remienky budú stáť rovnako ako všetky doterajšie športové remienky, teda 50€.

Okrem nových remienkov pre Apple Watch Sport sa však dočkáme aj iných noviniek. V prvom rade je to iPhone 6s a 6s Plus, pričom obe budú ponúkať 16GB úložisko v základnej verzii a Apple si zaň bude učtovať 199 dolárov na dvojročný kontrakt. V predaji tiež budú 64GB a 128GB verzie, ktoré budú stáť $299 a $399 na kontrakt u operátora. U iPhone 6s Plus budú ceny vyššie o 100 dolárov. V predaji bude tiež iPhone 6 a 6 Plus, ktoré budú lacnejšie a nakoniec, úplne zadarmo bude u operátora dostupný iPhone 5s. Kontroverzný, hoc na západe celkom populárny iPhone 5c sa prestane predávať. Spoločnosť pracovala aj na iPhone 6c, ale tento nebude predstavený 9. septembra/září.

iPhone 6s a 6s Plus ponúknu pevnejšie telo vytvorené z hliníku 7000, čiže z leteckého duralu, ktorý bol použitý poprvýkrát pri Apple Watch Sport. Pevnejšie telo zabráni tomu, aby sa zopakovala aféra bendgate. Tento materiál je až o 60% pevnejší oproti hliníku, ktorý Apple používal doteraz a pritom je veľmi ľahké.

Milan Design Week Apple Watch
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín

*Zdroj: 9to5mac

Související články

Dnes nejčtenější