Zavřít reklamu

Snímek obrazovky 2015-09-01 v 19.16.46Níže jsme uvedli všechny zajímavé aplikace, které jsou dnes zdarma. Mějte však na paměti, že se může snadno stát, že aplikace opět sklouzne zpět na původní cenu. Bohužel to neovlivníme, tudíž pokud vás aplikace zaujala nezbývá než počkat, až ji vývojář opět uvolní zdarma. Jestliže se vám obsah neukazuje správně, obnovte stránku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilu a aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko „Stáhnout“ nebo na název aplikace. Ke stažení můžete požít také QR kód.

 

LEGO® Minifigures Online
LEGO minifigures Online je online hra pro LEGO fanoušky všech věkových kategorií, kde musíte sbírat malé figurky, vybudovat svůj vlastní jedinečný tým a podnikat vzrušující dobrodružství napříč klasickými LEGO světy. Pokud jste milovníci lega, tak máte nyní možnost si hru stáhnout z původních 5€ úplně zdarma.

[appbox appstore id904929604 oldprice=“4,99€“]

Start by Tack
Aplikace, která slouží jako budík, stopky a minutka. Start by Tack nabídne poveden design a zajímavá gesta, kterými se ovládá. Kromě toho je zajímavostí, že si můžete zvolit aplikaci, která se vám má při zazvonění otevřít. Podporované jsou například FaceBook, Instagram, Spotify a mnoho dalších. Nastavit si můžete i vlastní odložení budíku.

[appbox appstore id572569976 oldprice=“0,99€“]

Best 3D Wallpapers
Best 3D Wallpapers je aplikace pouze pro iPad, která přináší spoustu zajímavých 3D wallpaperů pro velké obrazovky iPadů. Pokud si chcete na svúj tablet od Applu dát nějakou zajímavou tapetu, pak určitě použijte Best 3D Wallpapers.

[appbox appstore id369850587 oldprice=“0,99€“]

12 Week Trainer
Chystáte se začít posilovat nebo jen změnit své tělo? Aplikace 12 Week Trainer nabízí plán na dvanáct týdnů, díky kterému můžete dosáhnout svého cíle. Nechybí ani několik videí od těch nejlepších jako je Kris Gethin nebo James Alexander-Ellis.

[appbox appstore id688015113 oldprice=“4,99€“]

AirPic Pro
Viděli jste už u někoho zajímavý snímek, kdy levitoval ve vzduchu a říkali jste si, že byste brali taky takový? Tak s AirPic Pro si ho můžete vytvořit. Jedná se o jednoduchou aplikaci, ke které nepotřebujete umět nic jiného, než ovládat svůj telefon. Stačí jen vyfotit fotografii a poté ji v AirPic Pro upravit podle svého a je to.

[appbox appstore id1027949333 oldprice=“0,99€“]

Splashtop Touchpad
Aplikace, která umožňuje vzdáleně a bezdrátově ovládat váš PC nebo Mac pomocí vašeho iPhonu nebo iPadu. Stačí se jen připojit, jednoduše nastavit a už získáte přístup k ovladači, který je speciálně navrhnutý tak, abyste pohodlně ovládali desktopový systém.

[appbox appstore id414383034 oldprice=“1,99€“]

Around Watch
Around Watch je aplikace navrhnutá pro Apple Watch a umožňuje na hodinkách pohodlně vyhledat okolní bankomaty nebo restaurace a jiná zajímavá místa. Samozřejmě funguje i na iPhonu, tudíž se nemusíte omezovat jen na chytré hodinky od Applu

[appbox appstore id993332763 oldprice=“0,99€“]

AidMaid
AidMaid je hodně šikovná aplikace, která může pomoct vám, ale hlavně vašim rodičům. Dokáže totiž nabídnout zajímavé funkce, které si můžete nastavit a pokud budete potřebovat pomoct, stačí zaklepat s telefonem nebo stisknout velké tlačítko a přivolat si předem navolenou pomoc. Aplikace totiž umí automaticky odeslat sms, začít volat na předem zvolené číslo nebo umístit příspěvek na sociální síť. Aplikace je určená i pro Apple Watch.

[appbox appstore id989631441 oldprice=“0,99€“]

apps DSCF1913
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín

Související články

Dnes nejčtenější