Zavřít reklamu

incipio-offgrid-express-iphone-6-cases-black-ab_1
Jako svůj osobní mobil používám iPhone 5s a ten má kapacitu baterie 1 580 mAh. Nový iPhone 6 má kapacitu baterie navýšenou na 1 810 mAh. To nejsou nijak extra přitažlivé statistiky. Když se bavím o moderních technologiích se svými přáteli, kteří používají androidové smartphony, a dojde na výdrž baterie, tak se ohání takovými čísly, že 1 580 mAh, tedy až 10 a půl dne, značně upadá. V takové situaci mi nezbyde nic jiného, než sklopit hlavu a ohánět se jinými pozitivy na iPhonu. Skutečnost je ale taková, že jsem asi nikdy nepocítil, že by mi výdrž baterie nestačila. Firma Incipio se už dlouho angažuje v krytech na iPhone 6, které obsahují dodatečnou baterii. Pokud vám tedy kapacita baterie na vašem iPhonu 6 nestačí, Incipio vám může pomoci. 

Tloušťka iPhonu se nijak extrémně nezvýší, jeho konečná tloušťka s nasazeným krytem činí 7,7 mm. Místo, kde je přídavná baterie je totiž v dolní části, iPhone potom tedy nabyde spíše na výšce. Pochopitelně je iPhone ke krytu připojen Lightning konektorem. V tom případě mi přijde trochu paradoxní, že se kryt Incipio offGRID nabíjí microUSB konektorem.

Zřejmě tou nejdůležitější informací, která by mohla vést i k potenciální koupi je cena a především kapacita přídavné baterie. Incipio offGRID Express nabídne přídavné 3 000 mAh. To je celkem dost zajímavá hodnota, protože kapacitu rozšíří zhruba až o další 3 týdny. Pokud například často pracujete v terénu a pociťujete, že vám kapacita baterie iPhonu nestačí, tak by pro vás Incipio offGRID Express mohl být řešením. Nezapomínejme, že Incipio není jenom přídavný battery pack, ale funguje i jako skvělý kryt, takže vašemu iPhonu pomůže přežít drobné pády. Cena není nic nad čím by člověk zajásal, ale pokud máte volných 80 dolarů, tedy 2 000 korun a přijde vám kapacita baterie na iPhonu 6 nedostačující, tak by to mohl Incipio vyřešit.

  • Incipio offGRID Express si můžete pro iPhone 6 zakoupit přímo zde
3

Dnes nejčtenější

.