Zavřít reklamu

Apple music iconNa světe je prodáno přes miliardu iOS zařízení a i když budeme počítat jen čísla Applu za poslední rok, jsou zde stovky milionů zařízení, na kterých můžete používat Apple Music. Přesto však nejnovější odhady mluví o tom, že službu zatím využívá pouze 10 000 000 uživatelů na celém světě. Je tedy zřejmé, že zdaleka ne každý má o Apple Music zájem a proto vám poradíme, jak se nenechat službou obtěžovat a vypnout ji jak ve svém iOS, tak i OS X zařízení.

V případě iOS  zařízení je vypnutí služby Apple Music ukryto v položce Hudba v nastavení. Stačí když zapnete svůj přístroj, zvolíte možnost Hudba a následně Zobrazit Apple Music a službu vypněte. Následně se již Apple Music nebude zobrazovat a ani vás nebude nijak obtěžovat.

Apple music on
Apple music off

V případě OS X se Apple Music nachází v iTunes, kde ji musíte také vypnout. Stačí když otevřete iTunes a v menuBar vyberete možnost iTunes – Preferences a v položce General vyberete možnost nezobrazovat apple Music, což stačí následně potvrdit možností Hide Apple Music ve vyskakovacím okně, které se zobrazí.

Apple music
650x245xapple_music1-650x245

Dnes nejčtenější

.