Zavřít reklamu

Snímek obrazovky 2015-07-30 v 20.20.30Opět vám přinášíme několik aplikací, které jsou dnes výhradně zdarma. Naším cílem je vybrat ty nejlepší, které by vám mohly přinést nějaký užitek. A jaký důvod mohou mít vývojáři, aby aplikaci takto zpřístupnili? Především chtějí, aby jejich aplikace stoupala v žebříčku a zpřístupní ji tedy i uživatelům, kteří by si danou aplikaci jinak nestáhli. Samozřejmě může nastat situace, kdy je určitá aplikace zdarma jen na chvíli a může se tedy stát, že po zveřejnění článku bude opět za peníze. Ale tato situace nastává spíše sporadicky.

Wake Up
Jste opravdovým spáčem a máte trochu problém se vstáváním nebo potřebujete alarm, který vás nejen vzbudí, ale i udrží vzhůru? Stáhněte si Wake Up. Promění váš iPhone/iPad v unikátní, krásný a snadno použitelný budík, který vás probudí vždy a všude. Jako vyzvánění tón si můžete nastavit vlastní hudbu.

 • Původní cena: $0,99
  Stáhnout: Wake Up
wakeup

 

iState
IState vám umožní jednoduše a rychle zkontrolovat stav baterie, paměti a informace o úložném prostoru na vašich Apple Watch. Díky této aplikaci nemusíte vyndavat iPhone z kapsy a budete znát všechny potřebné informace.

 • Původní cena: $1,99
  Stáhnou: iState

Bez názvu

toDo+
ToDo+ je praktická a spolehlivá aplikace, která zajistí, že nikdy na žádný důležitý úkol nezapomenete. Aplikace je velmi intuitivní, takže nemusíte nic nikde složitě vyplňovat a stačí zapisovat si vaše nápady, úkoly, přání či cokoliv jiného.

 • Původní cena: $1,99
  Stáhnout: toDo+

Bez názvu

Follow Me for Instagram
S pomocí Follow Me for Instagram uvidíte na mapě polohu jednotlivých příspěvků, v momentě, kdy byly nahrány na Instagram. Prostě a jednoduše – ať už se nacházíte kdekoliv, tak díky této aplikaci můžete shlédnout všechny příspěvky, které byly nahrané na Instagram v dané lokalitě. Follow Me vám tedy může pomoci v honbě za novými ,,followers”.

follow-me-for-instagram11

Aliens Drive Me Crazy
Naší zemi napadlo několik mimozemských lodí a na vás je, abyste zachránili planetu i její obyvatele. Porážejte vetřelce a získávejte mocnější zbraně. Aliens Drive me Crazy je skvělá a zábavná hra, při které si odpočinete od všedních starostí a vypnete mozek. A pamatujte, je zcela na vás, zda bude město zachráněno.

screen640x640

Effect FX
Effect FX nabízí 396 různých filtrů a efektů. Vše je přehledně rozděleno do 10 odlišných motivů. Vylepšete své snímky za pomocí skvělých efektů a fotofiltrů. Pokud si rádi pohrajete se svými snímky, než je pošlete do světa, tak bude Effect FX pro vás to pravé.

 • Původní cena: $1,99
  Stáhnout: Effect FX
effect-fx-plus1

VideoStory Pro
Vytvářejte krásné slideshow z vašich fotografií a pochlubte se známým a přátelům např. vzpomínkami z dovolené a podtrhněte prezentaci snímků vaší oblíbenou hudbou.

Bez názvu

WatchNotes
Velmi užitečná aplikace, která vám umožní psát poznámky, nákupní seznamy, vytvářet rozvrhy a mnoho dalšího. Psát poznámky můžete za pomocí hlasu, aniž byste museli vyndavat svůj iPhone díky Apple Watch. Intuitivní a praktické.

Bez názvu

 

One Wiki A Day
One Wiki A Day nebo také OWAK je zajímavá aplikace, která vám každý den ukáže jeden zajímavý článek z Wikipedie. Rozšiřuje vám tak obzory a snaží se vám vždy ukáta něco zajímavého a nového, co doposud neznáte, abyste se zjistili nové informace a byli o něco vzdělanější. Aplikace nabízí skvělý design a zajímavou myšlenku

one-wiki-a-day

Keyboard++
Jedna z klávesnic třetích stran pro iPhone, která nabízí jenoduchý a minimalistický design a možnost přizpůsobit si vzhled klávesnice podle svého. Oproti běžné iOS klávesnici nabízí 5 řádků kláves, tudíž v horní části nabídne i číselné klávesy a vy tak nemusíte složitě přepínat na další část klávesnice, abyste mohli napsat čísla.

keyboard-2

apps iphone 6

Dnes nejčtenější

.