Zavřít reklamu

Apple Watch - icon
Oficiálního prodeje Apple Watch na stránkách Applu se asi jen tak nedočkáme, stejně tak u Apple Premium Resellerů, kteří jablečné hodinky také nenabídnou dříve, než oficiální Apple Online Store. Nicméně se v České republice najdou i tací prodejci, kteří nabízejí Apple Watch ještě před jejich oficiálním vydáním v naší zemi. Jedním z nich je i internetový obchod Mironet.cz. Ten už nabízí Apple Watch ve všech edicích. A za celkem předpokládané ceny.

Mironet je jediný prodejce v ČR, který nabízí všechny druhy Apple Watch, ve všech barvách, se všemi řemínky a dokonce i ve všech velikostech. Prostě vše, co nabízí i Apple Online Store v USA nebo Německu. Navíc jako jediný prodejce u nás nabízí i 24měsíční záruku. Když si totiž koupíte jablečné hodinky v sousedním Německu, dostanete záruku jen 12 měsíců. Pokud si hodinky nyní objednáte, dostanete je už ve čtvrtek, v ten totiž začíná i jejich prodej u Mironetu, do čtvrtka jde jen o předobjednávky.

Apple Watch Sport
Cena Apple Watch Sport v 38mm variantě je na 13 990 Kč. Mironet nabízí všechny barevné varianty pásků a dokonce i Space Gray variantu pro Apple Watch. 42mm varianta je za cenu 15 490 Kč. Opět všechny barevné varianty pásků i Space Gray varianta Apple Watch

Apple Watch
Střední edice Apple Watch se safírovým sklíčkem je samozřejmě dražší. Mironet začíná na ceně 20 992 Kč a končí na 38 992 Kč. Jsou to neskutečné částky, ale od Applu lepší pravděpodobně nebudou. Nezapomeňte, že ke všem Apple Watch je dvouletá záruka. Problém u střední edice je, že jejich dostupnost je pouze „na dotaz.“

Apple Watch Edition
Mironet dokonce nabízí i Apple Watch Edition jak se žlutým, tak s růžovým zlatem. Jejich cena samozřejmě sahá do astronomických částek. Konkrétně začínají 369 992 Kč pokračují ke 449 992 Kč a 569 992 Kč a končí na neuvěřitelných 639 992 Kč. Jen pro smetánku a opět jen „na dotaz.“ U této edice ale tomu není divu.

Apple Watch Mironet

Dnes nejčtenější

.