Zavřít reklamu

801778_largerOpět vám přinášíme několik aplikací, které jsou dnes výhradně zdarma. Naším cílem je vybrat ty nejlepší, které by vám mohly přinést nějaký užitek. A jaký důvod mohou mít vývojáři, aby aplikaci takto zpřístupnili? Především chtějí, aby jejich aplikace stoupala v žebříčku a zpřístupní ji tedy i uživatelům, kteří by si danou aplikaci jinak nestáhli. Samozřejmě může nastat situace, kdy je určitá aplikace zdarma jen na chvíli a může se tedy stát, že po zveřejnění článku bude opět za peníze. Ale tato situace nastává spíše sporadicky.

Camera Pic 360
Camera Pic 360 je skvělou aplikací na rychlou a snadnou editaci vašich fotografií. Během okamžiku vašim fotografiím dodá profesionální vzhled.

Bez názvu

My Data Widget
Praktický widget, který vám přináší informace o vaší denní/týdenní/měsíční spotřebě mobilních dat.

Bez názvu

Call Recording Pro
Nahrávejte příchozí i odchozí hovory s pomocí Call Recording Pro. Po nahrání vašeho hovoru můžete nahrávku (mp3) zaslat emailem. Limit pro jednotlivé nahrávky jsou dvě hodiny.

Bez názvu

Clipboard Manager
Clipboard Manager je fajnovou aplikací na kopírování a ukládání textu. Ukládejte si jakýkoliv text jednoduše a efektivně. Aplikaci můžete synchronizovat s iCloudem a dokonce se vám nakopírovaný text ukáže jako Widget v Notifikačním centru.

Bez názvu

PhotoScan PDF Pro
PhotoScan PDF Pro je užitečnou aplikací, která je zaměřena na focení, upravování snímků, vylepšování jejich kvality a uchovávání fotografií. Také můžete převádět snímky na PDF za pomocí jednoho kliknutí. Archivovat vaše fotografie můžete na Dropboxu.

s
apps

Dnes nejčtenější

.