Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Danieli, prosím, co znamená věta: „začnou se stahovat až déle nebo až v momentě, kdy je potřebujete“. Co znamená začnou se stahovat až déle?

  Haha, taky jsem na to chtel reagovat, i kdyz samozrejme vim, co znamena treba „prijdu dyl“:D
  Kazdopadne od Applu pekna prasarna, divim se, ze jejich QA na tohle davno neprisli.

  Daniel Pražák v (inom) kontexte toho článku v odkaze je to správne, „začnou se stahovat až déle“ je ale nesprávne.
  Niečo trvá „dýl“ je ok, keď sa niečo stane dýl je samozrejme nonsens keďže to nie je priebeh ale udalosť.
  Niečo sa začne sťahovať neskôr je tiež udalosť, takže bez déle.

  Inak ale dobrý článok, musím si na to dať pozor. :)

  Daniel Pražák: no k tomu odkazu – tam to chápu, že to mělo končit např. zítra, ale prodloužili to o den, tzn mám možnost to zkouknout i pozítří. Kdežto dýl = později. Vím, že se to tam v čechách používá, ale já osobně to třeba nesnáším to spojení . viz Pavol. Jinak určitě díky za článek a za info.

  Asi mi to nepřijde vůbec divné, protože s tímto spojením vyrůstám od mala jako s běžným. Každopádně díky za vysvětlení, zkusím se to na soustředit a používat to správně. Takže se omlouvám za chybu. :-)

  PS: Někdy bych si přál, aby vedle mě seděla češtinářka a já se ji mohl na všechny nesrovnalosti ptát :-D

  Mohl bych se zeptat redakce, podle jakého klíče jsou mazány slušné komentáře upozorňující třeba na chyby v textu? (pochopil bych, kdyby byly chyby opraveny a komentář smazán), nebo už mám nějaký BAN za to, že slušně na něco upozorním?

  Me z Fotek na iCloudu zmizelo stovky fotek. Jen tak, byly tam, kdyz jsem je hledal ZMIZELY!!! Zvlastni je, ze z ruznych slozek zmizely jen nektery fotky! Tohle by se fakt nemelo stavat!!!

  Taky mi z iCloudu zmizely nektere zvuky i alba! Pak treba udelam v iTunes playlist s 62 pisnickama, ejhle, druhy den jich je v Plaslistu jen 8. Proste u Applu posledni dobou nic nefunguje!!! Nemluve o K APPLE STORE SE NELZE OBCAS PRIHLASIT, obcas se nesynchronizuji dokumenty, fotky, iTunes Match atd

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.