Zavřít reklamu

Freeday iconSociální síť Instagram, kterou odkoupil Facebook, nabírá v posledních letech stále více na popularitě. Ve svých začátcích sloužila spíše jako útočiště pro fotografy a grafiky, a tak se na ní dali naleznout poměrně zajímavé fotografie. V současné době je na ní kvalitních snímků také dost, ale jsou prokládány fotografiemi, které zachycují všechno možné, jen né nic zajímavého nebo uměleckého.

Pokud jste si ale Instagram oblíbili natolik, že jej sjíždíte denně, pak pro vás aplikace Feeday bude jako dělaná. Nabízí totiž do záložky Dnes notifikačního centra widget těch nejnovějších fotografií z vaší Instagramové zdi. Stačí si aplikaci stáhnout a nainstalovat, přihlásit se v příjemném prostředí ke svému Instagramovému účtu a přidat si widget v notifikačním centru. To je vše. Vybrat si ještě můžete z nabídky widgetů, které aplikace umoňuje. V záložce Dnes se vám totiž může zobrazovat buďto 3, 6 nebo 9 fotografií. První možnost je zcela zdarma, další dvě už jsou za menší příplatek v podobě in-app nákupu. Cena je stanovena na nejnižších 0,99 € a získáte tím oba dva větší widgety.

3iPhone

Feeday je dokonce přizpůsobený také pro iPad, kde jsou fotografie v notifikačním centru samozřejmě o něco větší, než na iPhonu. Vývojáři ještě v brzké době slibují verzi pro Apple Watch. Aplikace je na míru dělaná pro iOS 8, kde Apple poprvé widgety třetích stran začal podporovat. Sice se v popisu aplikace píše, že je kompatibilní i s novějším systémem, tedy s iOS 9, ale osobně jsem zjistil, že tomu tak není a prozatím na iOS 9 Feeday nefunguje, ale po vydání systému v září bude jistě i Feeday připravena na nejnovější mobilní systém od Applu.

iPhone 6 Preview

Dnes nejčtenější

.