Zavřít reklamu

Apple Store iconNedávno bylo odhaleno, že Apple chystá své vlastní minimalistické obaly v bílém provedení pro příslušenství výrobců třetích stran. Společnost tak chcete učinit zejména z toho důvodu, aby byl vzhled Apple Storů jednodnotný a působil přehledně a minimalisticky. Právě proto jsou všechny obaly stejné a navržené přímo od Applu, aby do konceptu zapadly a působily tak, jako kdyby je vyrobil samotný Apple.

Ani jsme se nenadáli a obaly do kamenných obchodů společnosti už dorazily. Na novinku upozornil jeden ze zahraničních čtenářů serveru 9to5Mac a svůj objev doplnil také o fotky příslušenství v nových obalech. Prozatím je vše stále v progresu, jelikož všechno příslušenství v obchodě není ještě zabaleno do zmíněný obalů, ale zatím se týká jen některých výrobců. Postupem času chce Apple použít vlastní obaly u co nejvíce příslušenství a u ostatních chce vystavovat jen bílé varianty produktů. Apple Story by se měly v tomto směru dočkat i dalších změn.

Jak už bylo zmíněno, všechny obaly jsou bílé. Jak je u Applu typické, na krabičce je fotografie produktu, který je uvnitř obalu v doprovodu jednoduchého písma, který krátce uvádí název, výrobce a několik málo dalších informací. Změnou prošly například obaly ke krytům Mophie na iPhone, které v sobě obsahují baterii a slouží tedy jako powebanka a kryt v jednom.

image3
screen-shot-2015-07-09-at-11-41-24-am

image4-2

image1

*zdroj: 9to5mac

Dnes nejčtenější

.