Zavřít reklamu

782178_largerDenně vychází na App Storu stovky, ne-li tisíce nových aplikací. Je těžké objevit ty zajímavé, které by vám mohly být něčím užitečné nebo vás pobavit. Někteří vývojáři mají dokonce takovou smůlu, že si jejich nové aplikace v každodenním závalu nikdo nevšimne a tedy ani nestáhne. Pokud byste ale rádi byli informování o zajímavých nových aplikacích, pak sledujte každý den náš web, kde vám vždy přineseme výběr těch nejlepší, které v daný den vyšly. Pojďme se vrhnout na ty dnešní.

 

Polarr Photo Editor
Polarr je moderní, intuitivní a všestranný fotoeditor. Upravujte vaše snímky na vysoké úrovni s výkonnými a elegantními nástroji, které byli navrženy pro fotografické nadšence.

  • Cena: Zdarma
    Stáhnout: Polarr
polarr

Doodle Up!
Zahrajte si se svými přáteli skvělou hádací hru prostřednictvím Facebook Messengeru. Rychle nakreslete určené slovo a nechte své přátele hádat. Samozřejmě vám vaši přátelé mohou své kresby také zasílat. Máte 30 sekund na uhádnutí jednotlivých obrázků a s každým kolem přicházejí těžší a bláznivější slova.

doodle

Creative Mind
Aplikace Creative Mind vám přináší možnost kreativně spolupracovat s vašimi přáteli. Použijte aplikaci na pracovních schůzkách či přednáškách. Propojte se s dalšími uživateli za pomocí Multipeer Connectivity a začněte společně tvořit.

creative
Secret Calculator
Pokud potřebujete něco schovat na vašem iOS zařízení, tak jste našli tu pravou aplikaci. Aplikace je zamaskovaná jako klasická kalkulačka. Secret Calculator vám umožní schovat fotografie, videa, zvukové nahrávky či záložky. Obsahuje také prohlížeč pro privátní internetové prohlížení.

calculator

White Noise
Máte problémy s usínáním? Vývojáři aplikace White Noise vám zaručují, že za pomocí White Noise usnete cobydup. White Noise obsahuje řadu zvuků, které vám vytvoří perfektní a klidné prostředí pro váš spánek.

meditace

Fast Call Widget
Widget, který vám umožní vytvořit rychlý seznam pro vaše oblíbené kontakty. Vaše nejoblíbenější kontakty budete mít neustále v notifikačním centru.

fast calll

Compressionist
Ušetřete místo na vašem iPhonu za pomocí komprese vašich fotografií. Originální fotografie si můžete samozřejmě zálohovat.

compression

Sharing Tips and Tutorials for Excel 
Hledáte tutorialy a tipy pro práci s Excelem? Tak to jste narazili na tu správnou aplikaci. Aplikace vám přináší mnoho různých příkladů v každém tutorialu. Staňte se odborníky na Excel.

excel

Dnes nejčtenější

.