Zavřít reklamu

116464_largerDnes pro vás máme dvě zajímavé aplikace, které ocení především dámy. První velmi užitečnou aplikací je ProMile lady – počítadlo promile. Každé dámě se hodí, když má pod kontrolou množství vypitého alkoholu. Možná ještě lepší funkcí této aplikace, je možnost zablokování určitých kontaktů, které si předem samy zvolíte. Druhou fajnovou aplikací je Alfréd, který vám pomůže zorganizovat nákup, aniž byste potřebovaly papírové lístky s nákupním seznamem. Nákupním seznamem to samozřejmě nekončí, aplikace, kterou jsme pro vás připravili dokáže mnohem víc.

ProMile lady
Asi každá z nás zná situaci, kdy sedí s přáteli v restauračním zařízení a vesele popíjí. Popíjíme tak dlouho, až se z veselé nálady stane zarmoucená a truchlivá. Po ruce máme vždy telefon, tak proč nenapsat bývalému nebo jeho současné nádheře (=přítelkyni)? Druhý den hořce litujeme a zapřísaháme, že se k alkoholu už nikdy nepřiblížíme.. Pokud se vám zdá tento příběh známý, tak nevěšte hlavu, jelikož by vám z těchto nesnází mohla pomoci ProMile lady. Jedná se o aplikaci, kde si nastavíte svou tělesnou váhu, druh vypitého alkoholu (nabízí až 11 druhů alkoholu a možnost nastavit si alkohol vlastní) a jak jste aktivní návštěvnicí místních lokálů. Další velmi důležitou funkcí, jejíž potřebu jsme zmiňovali výše, je nastavení blokovaných kontaktů, kterým se prostě nedovoláte/nenapíšete, dokud nevystřízlivíte (pokud máte více než 1 promile alkoholu v krvi). ProMile lady vám samozřejmě také neustále ukazuje výpočet aktuálního stavu promile v krvi a upozorní vás notifikací v momentě, kdy jste zcela střízlivé. Dále vás aplikace upozorní na věci, na které byste si měly dát pozor během popíjení, můžete se také podívat na graf vývoje vašeho stavu, zodpovědně vás upozorní na rizika pro ženy, které ve větší míře konzumují alkohol a také rizika pro těhotné ženy. Samozřejmě je důležité uvědomit si, že vstřebávání alkoholu je závislé na mnoha faktorech, takže ProMile lady je spíše orientační záležitostí.

Bez názvu

Alfréd
Je potřeba dojít na nákup, jelikož v lednici je akorát oběšená myš. Lísteček jste si sice napsali, ale jaksi se někam ztratil, což vyhodnotíte podezřívavým pohledem směrem ke psovi/kočce/dítěti. Lístek s nákupním seznamem tedy nemáte a už si doopravdy nepamatujete, co všechno je zapotřebí koupit. Poradíme vám, abyste se do takové situaci už nikdy nedostali. Snili jste vždy o osobním komorníkovi, který ví, jestli je nutné koupit toaletní papír, baterky do ovladače nebo poradí, co uvařit k obědu pro věčně hladovou rodinu? Bohužel vám neporadíme, kde levně sehnat takového lidského komorníka, ale pokud vás uspokojí domácí komorník ve formě aplikace, tak pro vás máme naprosto ideální řešení. Je jím aplikace Alfréd. Tato skvělá aplikace vám umožní mít v Alfrédovi rodinného pomocníka, který přiloží ruku k dílu při plánování nákupů, kontrole zásob, přehledu výdajů, poskytne slevové věrnostní karty a také si s ním můžete naplánovat své události díky obsaženému kalendáři. Alfréd vám také poskytne jednoduchý poznámkový blok. Sdílení nákupních seznamů je samozřejmostí.

j

Dnes nejčtenější

.