Zavřít reklamu

441663_largerDenně vychází na App Storu stovky, ne-li tisíce nových aplikací. Je těžké objevit ty zajímavé, které by vám mohly být něčím užitečné nebo vás pobavit. Někteří vývojáři mají dokonce takovou smůlu, že si jejich nové aplikace v každodenním závalu nikdo nevšimne a tedy ani nestáhne. Pokud byste ale rádi byli informování o zajímavých nových aplikacích, pak sledujte každý den náš web, kde vám vždy přineseme výběr těch nejlepší, které v daný den vyšly. Pojďme se vrhnout na ty dnešní.

Chicken VS Fox: Egg Run!
Příjemná a čas zabíjející hra, kde je v hlavní roli kuře. Budoucnost všech živočišných druhů je ve vašich rukou, takže sbírejte vajíčka a nakonec poražte nepřátelskou lišku. Pokud se čas od času potřebujete odreagovat, tak třeba právě tato hra vám padne do oka.

screen640x640
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín

KeysPop
Díky KeysPop si můžete uzpůsobit pozadí klávesnice podle svého vlastního výběru. Pokud vás už nudí mít stále stejnou uniformní klávesnici, tak nyní máte možnost s tím něco udělat. Také si můžete vybrat nové klávesové zvuky.

keyboard
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín

10k Steps
Chcete jednoduchou aplikaci, která vám pomůže zůstat stále aktivní? V tom případě je 10k Steps pro vás tou pravou aplikací. Jedná se o jednoduchý krokoměr, který vám stanoví pro každý den krokový cíl – 10 000 kroků.

10k
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín

21 Day Fitness 
21 Day Fitness je skvělou aplikací, která vám pomůže shodit přebytečná kila, začít jíst zdravěji, vypadat a cítit se skvěle. S pomocí této aplikace můžete sledovat úbytek své váhy, množství vypité vody a mnoho dalších souvisejících prvků.

21d
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín

RESCUE: Heroes in Action
Ponořte se do této realistické mise s vaší hasičskou jednotkou, kde vaše rozhodnutí mohou znamenat život nebo smrt. Zkuste si, jaké to je, být opravdovým hrdinou. Vžijte se do role hasičů a zachraňte co nejvíc životů.

hasiči

ERASwitch
Ovládejte své LED světlo z jakékoliv místnosti vašeho domu prostřednictvím iPadu. ERASwitch je oficiálním dálkovým ovladačem pro ERAled.

erawwitch
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín

Square Photo Collage
SquareRepost je nejjednodušší a nejrychlejší cestou ke sdílení vašich snímků v plné velikosti ve tvaru čtverce, aniž byste je museli oříznout. S touto aplikací bude sdílení vašich fotografií na Instagram jednodušší.

square
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín

Související články

Dnes nejčtenější