Zavřít reklamu

rsz_icon175x175Opět vám přinášíme několik aplikací, které jsou dnes výhradně zdarma. Naším cílem je vybrat ty nejlepší, které by vám mohly přinést nějaký užitek. A jaký důvod mohou mít vývojáři, aby aplikaci takto zpřístupnili? Především chtějí, aby jejich aplikace stoupala v žebříčku a zpřístupní ji tedy i uživatelům, kteří by si danou aplikaci jinak nestáhli. Samozřejmě může nastat situace, kdy je určitá aplikace zdarma jen na chvíli a může se tedy stát, že po zveřejnění článku bude opět za peníze. Ale tato situace nastává spíše sporadicky.

Goatup 2
Goatup 2 je, jak je z názvu patrné, pokračováním hry s názvem GoatUp. Zatímco GoatUp byla hra se zaměřením na nepřetržité lezení, tak Goatup 2 přináší více klasického pohybu – dopředu a dozadu. Mimochodem původní hra GoatUp je nyní také zcela zdarma.

  • Původní cena: $3,99

Stáhnout: Goatup 2

GoatUp2Snap
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

 


2Do
Aplikace 2Do přináší naprosto odlišný přístup ve spravování a řízení každodenních úkolů. Tato aplikace se vyznačuje velmi jednoduchým uživatelským rozhraním a rozsáhlými možnostmi.  Nabízí například vytvoření úkolu prostřednictvím emailu, dále poskytuje možnost uzamknout si jednotlivé listy s úkoly či rovnou celou aplikaci. Podpora Apple watch je samozřejmostí. Na tuto aplikaci jsme vás upozornili již 4.6.2015, ale vzhledem k tomu, že stále přetrvává možnost si ji stáhnout zcela zdarma, tak raději upozorňujeme znovu vzhledem k poměrně vysoké původní ceně.

  • Původní cena: $14,99

Stáhnout: 2Do

ios
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

 


Spellcaster: Forgotten Spell
Spellcaster: The Forgotten Spell je interaktivní fantasy román, kde nebezpečí číhá doslova na každém rohu. Řešíte různé hádanky a úkoly při hledání Zapomenutého kouzla. Aby hledání bylo co nejvíce úspěšné, neváhejte využít svého elfího dědictví, díky kterému můžete ovládat mocná kouzla, ale také je zapotřebí aplikovat svůj důvtip k vyřešení všech úkolů a hádanek.

  • Původní cena: €5,99

Stáhnout: Spellcaster: The Forgotten Spell

rsz_puzzle12_1024_768
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

 


myTuner Radio
Hledáte aplikaci, která shromažďuje rozhlasové stanice? Pokud ano, tak je tato aplikace přímo pro vás. MyTuner Radio obsahuje přes 30 000 rozhlasových stanic z více než 120 zemí.

  • Původní cena: $2,99

Stáhnout: myTuner Radio

rsz_screenshot4281551000000
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Motivade Fitness Tracker
Pokud si vybíráte aplikaci, která by vám pomohla s cvičením a sledováním tělesné váhy, tak z nepřeberného množství aplikací můžete zvolit právě tuto, jelikož je dnes zcela zdarma. Například Motivade Fitness Tracker nabízí na začátek program na běhání, který vám dopomůže uběhnout 5 km bez zastavení.

  • Původní cena: $3,99

Stáhnout: Motivade Fitness Tracker

motivade-fitness-tracker
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Survivalpedia
Survivalpedia je velmi užitečná aplikace, která obsahuje různé druhy příruček pro přežití a další užitečné informace. Můžete zde najít tisíce stránek a ilustrací  pro přežití v přírodě, první pomoci, parašutismu a uzlů či horolezectví, maskování, sebeobrany, vojenských operací a mnohem víc! Heslo této aplikace – buďte připraveni na cokoliv.

Původní cena: $4,99

Stáhnout: Survivalpedia

screen480x480
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

CKEY

Stává se vám, že zapomínáte hesla? Pokud řešíte tento problémem často, tak není nic jednoduššího než si stáhnout CKEY, jelikož je dnes zdarma. Je to naprosto jednoduchá a intuitivní aplikace, která bude střežit a shromažďovat všechna vaše hesla.

  • Původní cena: $0,99

Stáhnout: CKEY

rsz_bez_názvu

iOS-Apps
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější