Zavřít reklamu

Apple Watch Edition - iconApple dnes na svých oficiálních stránkách oznámil, že hodinky Apple Watch 26. června dorazí do dalších zemí. Po dubnové první vlně, kdy byl předprodej Apple Watch zahájen v hlavních zemích včetně USA, Kanady, Německa, Číny a několika dalších, bude ke konci června zahájena vlna druhá. České rebulika ani Slovensko bohužel mezi vybranou sedmicí států není. Namísto toho Apple zvolil Itálii, Mexiko, Singapur, Jižní Koreu, Španělsko, Švýcarsko a Taiwan.

Jablečné hodinky budou tentokrát kromě Apple Online Storu dostupné také již v samotných Apple Storech. Právě díky tomu, že Apple začíná hodinky prodávat v Apple Storech lze vydedukovat, že jich má již dostatečné množství a začíná s prodejem i v dalších zemích. Česká republika však na seznamu není, a to především kvůli chybějící české Siri, která je pro Apple Watch velice důležitá a také kvůli absenci samotného Apple Storu. Dočkat bychom se ale mohli v další vlně. Samozřejmě prostřednictvím Apple resellerů a Apple Online Storu, který je v České republice spuštěn, na Slovensku však nikoliv.

Podle samotného Applu prý odpověď na Apple Watch předčila všechna očekávání a společnost je nadšena z předobjednávek a následných objednávek. Právě z tohoto důvodu se rozhodla se rozhodla spustit druhou vlnu. Apple se také snažil zkrátit dodací dobu u objednávek, což se mu ve většině případů povedlo a hodinek je nyní již dostatek.

Pro nás však zůstává nejlepší možností pořídit si Apple Watch například ze sousedního Německa. Není ani nutné do německého Apple Storu jezdit a lze si hodinky objednat z pohodlí domova a nechat si je přivéz extrení společností, která dopravu k vám domu zajistí.

The-Gold-Apple-Watch-May-be-Sold-for-1200-928-76-458790-2

Související články

Dnes nejčtenější

.