Zavřít reklamu

Snímek obrazovky 2015-05-21 v 19.24.26V dnešnom článku Vám opäť prinášame zopár aplikací, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň. Vo štvrtom vydaní článku s aplikáciami v tomto týždni sa pozrieme na aplikácie, ktorých funkcie sú skutočne rôznorodé. Niektoré z týchto dnešných aplikácií sú skutočne zaujímavé a taktiež ponúkajú zaujímavé funkcie.

Skew

Ořezejte si rychle a jednoduše vaši fotku nebo obrázek. Díky Skew budou vaše fotografie vypadat mnohem lépe. Aplikace slouží k béžným úpravám a ořezům. Nabízí skvělý design a jednoduché použití, který zvládne opravdu každý.

  • Pôvodná cena: 2,99$
skew

KeyTouch

Zaujímavá aplikácia určená pre každého, kto má rád bezpečnosť svojich dokumentov. Pomocou tejto aplikácie budete môcť odomykať Váš počítač Mac za pomoci TouchID.

  • Pôvodná cena: 0,99$

a1
a2

HC Unit Convert

Skvelá aplikácia, ktorá poteší každého študenta, ktorý si láme hlavu nad prevodom jednotiek. Pomocou tejto aplikácie to však už bude skutočne hračka. Stačí ak si zvolíte potrebné jednotky, zadáte miery a aplikácia sa už postará o samotný prevod.

  • Pôvodná cena: 0,99$

aa1
aa2

Better Fonts Pro

Omrzeli Vás už fádne ponuky fontov na klávesniciach pre iOS? Ak áno, tak potom tu pre Vás máme túto aplikáciu. Tá totiž obsahuje klávesnicu, na ktorej si môžete zvoliť jeden z mnohých fotnov písma, ktoré následne môžete používať kdekoľvek v celom systéme.

  • Pôvodná cena: 4,99$

aaaa1
aaaa2

 

Thumbly

Tvorcovia aplikácie Thumbly dostali výborný nápad ako písať na klávesnici na iPhone 6 alebo 6 Plus len jednou rukou. Tento netradičný experiment sa im zdá sa vydaril a dnes si ho môžete stiahnuť zdarma.

  • Pôvodná cena: 1,99$

a
aa

Textkraft Pocket

Zaujímavá aplikácia, ktorá určite poslúži každému jednému študentovi. Pomocou tejto aplikácie si budete môcť robiť poznámky, ktoré budú môcť mať aj rôzne farebné prevedenie a mnoho iných vychytávok.

  • Pôvodná cena: 3,99$

aaa
as

iOS-Apps

Dnes nejčtenější

.