Zavřít reklamu

fadellČlověk by čekal, že kdy se někomu přezdívá otec iPodu a velkou část svého života strávil v Applu, bude mít jisté výhody. Tony Fadell však v rozhovoru pro Financial Times uvedl, že si zatím ještě neměl možnost vyzkoušet Apple Watch, protože ty, které si objednal, stále ještě nedorazily. I takový člověk, který je neodmyslitelně spojen s Applem a byl u z rodu produktu, který Apple postavil na nohy a dostal jej až tam, kde je dnes, tedy musí na své hodinky čekat stejně, jako my smrtelníci.

Tony si hodinky objednal přes apple.com stejně jako to musí udělat každý z nás. „Chci se podívat jak zapadnou do mého života a vyzkoušet je. Moje objednávka čeká na odeslání,“ uvedl pro Financial Times. Fadell opustil Apple v roce 2008, poté co skončil jako senior viceprezident divize iPod od roku 2006. Kromě iPodu vytvořil Tony také původní kameru iSight, která nebyla integrována do počítače nebo displeje, ale bylo ji možné odejmout.

V současné době pracuje Tony Fadell na znovuobnovení projektu Google Glass, který sice nebyl jako takový nikdy zastaven, ovšem v současné době se inteligentní brýle od Google neprodávají. Právě Tony by měl uvést na trh novou verzi Google Glass, která již bude mít konečně komerční uplatnění. Mimo to se také proslýchá, že začíná pracovat na konceptu Android SmartWatch, tedy hodinek které budou přímo od Googlu.

tony_fadell-social2

*Zdroj: cultofmac.com

Dnes nejčtenější

.