Zavřít reklamu

App Store iconOd dnes Vám budeme z času na čas prinášať nie len aplikácie, ktoré sú zdarma, ale taktiež aj aplikácie, ktoré sú na App Store úplne nové a myslíme si, že by Vás mohli v konečnom dôsledku aj celkom zaujímať. V tomto článku Vám ukážeme zopár takýchto aplikácií, ktoré však nemusia byť zdarma. Aplikácia sú to skutočne rôzneho druhu a spĺňajú rozličné funkcie. Poďme sa teda na ne pozrieť.

Strong Password Creator

Veľmi zaujímavá aplikácia, ktorá poteší každého užívateľa, ktorý si nikdy nevedel vytvoriť silné heslo. Pomocou tejto aplikácie to už bude skutočne hračka a vy budete stáť pred ďalšou veľkou výzvou, ktorá je v zapamätaní si tohto hesla.

  • Cena: 0,99$
a

Editor 365

Zaujímavá aplikácia, ktorá má úlohu akéhosi fotoeditora. Pomocou nej budete môcť upravovať svoje fotky, ktoré si následne jednoducho uložíte do rôznych albumov.

  • Cena: 2,99$
aa

Keyboard 360

Zaujímavá aplikácia, ktorá prinesie do Vášho iZariadenia skutočne kreatívny spôsob tvorby klávesníc. Pomocou tejto aplikácie si budete môcť vytvoriť klávesnicu presne podľa Vašich predstáv a taktiež si na nej prosposobiť aj jej pozadie.

  • Cena: Free
aaa

Dnes nejčtenější

.