Zavřít reklamu

Lily drone iconSelfie je skutočný fenomén, ktorý zasiahol už azda každý jeden kút sveta. Napomáhajú tomu aj najznámejšie celebrity na svete na čele s Kim Kardashian, ktorá je známa tým, že na svoj profil na Instagrame denne uploadne stovky takýchto fotografií. Práve takýchto ľudí určite poteší najnovší módny výstrelok, ktorý prepája trend selfie so súčasným boomom dronov.

Ak Vás už omrzeli všetky tie nemotorné držiaky alebo selfie tyče pre smartfóny, potom by ste sa určite mali zamyslieť nad niečím podobným. Dron sa aktivuje jednoduchým hodením do priestoru, čo môže niekedy vyzerať aj tak, že sa čoskoro určite rozbie. Našťastie elektornika v ňom zavčasu aktivuje všetky potrebné senzory a dron začne lietať. Celá táto hračka nesie sympatické označenie Lily. Dron je skutočne jedinečný svojimi funkciami. Okrem toho, že je absolútne vodotesný, čo znamená, že ho môžete pre aktiváciu kľudne hodiť do vody, disponuje funkciou sledovania. To znamená, že ak chcete natočiť seba samého stačí ak pri sebe budete mať malý nenápadný ovládač, ktorý bude vysielať signál a dron ho bude nasledovať. Celý tento systém funguje cez GPS, ktoré elektronika spracováva pomocou najmodernejších algorytmov. To Vám dovoľuje natočiť skutočne zaujímavé videá, s ktorými budete mať určite úspech.

O natáčanie videí sa postará kamera s rozlíšením 12 Mpx, ktorá dokáže zaznamenávať video vo Full HD rozlíšení a to dokonca aj slow-motion video pri 60 fps. Celý dron je ťažký zhruba 1,27 kilogramu a disponuje skutočne pekným dizajnom. Navyše ak Vám už stačilo filmovania stačí vystrieť pred seba ruku a dron už bude vedieť, že je čas pristávať. Celá táto vecička stojí pri predobejdnávkach 499 dolárov s tým, že k prvým majiteľom by sa mala dostať až vo februári/únoru roku 2016.

465466-lily-drone

*Zdroj: cultofmac.com

Dnes nejčtenější

.