Zavřít reklamu

koncept iPhone 7Pokud se nepřestane točit Země kolem Slunce nebo nenastane nějaká podobně závratná situace typu vystřízlivění Miloše Zemana, představí Apple v letošním roce iPhone 6s, který bude po designové stránce téměř totožný s iPhone 6. Již v příštím roce, respektive za nějakých 16 měsíců, nás však čeká zcela nový model, který by měl přinést nejen nové funkce a vylepšení těch stávajících, ale také nový design. 

Právě na design se v novém konceptu zaměřila redakce Německého webu Computer bild, která společně s Martinem Hajkem vytvořila realistický koncept iPhone 7. Nebavíme se navíc o realističnosti jen co se kvality renderů týká, ale především co se funkcí týká. Koncept iPhone 7 je vybaven Touch ID senzorem vestavěným přímo v displeji, duálním fotoaparátem pro změnu hloubky ostrosti a svítícím logem Applu.

Všechny tyto novinky josu založeny na patentech, které Apple získal a to včetně duální kamery nebo Touch ID v displeji. Otázkou je zda se mu skutečně podaří podobné novinky do iPhone 7 integrovat, pokud ano, posune to nejen samotný iPhone, ale celý segment smartphonů opět o level dál. 

iPhone 7
iPhone 7

iPhone 7
iPhone 7
  
iPhone 7

iPhone-7-Rueckseite-658x370-95e2702618449aae

Dnes nejčtenější

.