Zavřít reklamu

iPhone 1 - iconV dnešnom článku Vám opäť prinášame zopár aplikací, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň. Vo štvrtom vydaní článku s aplikáciami v tomto týždni sa pozrieme na aplikácie, ktorých funkcie sú skutočne rôznorodé. Niektoré z týchto dnešných aplikácií sú skutočne zaujímavé a taktiež ponúkajú zaujímavé funkcie.

PhotoEraser Inpaint

Veľmi zaujímavá fotoaplikácia, vďaka ktorej si budete môcť jednoducho upravovať Vaše fotografie. Pomocou nej totiž jednoducho vymažete nežiadúci objekt z Vášho snímku.

  • Pôvodná cena: 1,99$
a

Six Pack Abs in Six Weeks

Zaujímavá aplikácia určená na udržiavanie sa v najlepšej kondícii. Vďaka tejto aplikácii by ste mali dosiahnuť povestný „pekáč buchiet“ na bruhu za 6 týždňov.

  • Pôvodná cena: 0,99$
aa

Statistics Pro

Skvelá aplikácia určená pre štatistikov a študentov. Vďaka tejto aplikácii si úplne jednoducho budete môcť vypočítať aj zložitejšie príklady zo štatistiky. Aplikácia totiž funguje ako štatistická kalkulačka.

  • Pôvodná cena: 0,99$
aaa

MobilizeMe

Aplikácia, ktorá bude určite zaujímať každého športovca. Pomocou tejto aplikácie sa totiž budete vždy môcť perfektne rozcvičiť pred nastávajúcim fyzickým výkonom.

  • Pôvodná cena: 3,99$
aaaa

Reflection

Skvelá fotoaplikácia, ktorá dodá Vašim fotografiám dokonalosť a profesionalitu. Nič neurobí akúkoľvek fotku krajšou ako to, ak je na nej odraz vo vode. Ale čo ak sa na fotografovanom mieste voda nenachádza? Nevadí táto aplikácia Vám ju tam prirobí.

  • Pôvodná cena: 1,99$
aaaaa

Dnes nejčtenější

.