Zavřít reklamu

iPhone 1 - iconV dnešnom článku Vám opäť prinášame zopár aplikací, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň. V druhom vydaní článku s aplikáciami v tomto týždni sa pozrieme na aplikácie, ktorých funkcie sú skutočne rôznorodé. Niektoré z týchto dnešných aplikácií sú skutočne zaujímavé a taktiež ponúkajú zaujímavé funkcie.

Thermo-Hygrometer

Zaujímavá aplikácia určená pre amatérskych meteorológov a nadšencov do počasia. Táto aplikácia totiž dokáže premeniť Váš iPhone či iPad na meteostanicu, v ktorej budete môcť videť aktuálnu teplotu, tlak a predpoveď počasia.

  • Pôvodná cena: 0,99$
a

Speak Spanish

Zaujímavá aplikácia určená pre ľudí, ktorí sa radi vzdelávajú. Aplikácia totiž slúži ako akási elektronická učebnica, ktorá Vás dokáže naučiť hovoriť základné frázy po španielsky.

  • Pôvodná cena: 0,99$

aa

Speak Italian

Rovnaká aplikácia ako Speak Spanish, avšak táto by Vás mala naučiť základné frázy po taliansky. Určite sa bude hodiť každému, kto sa v lete chystá do Talianska alebo sa chce len naučiť tento jazyk.

  • Pôvodná cena: 0,99$
aaa

Today In History

Skvelá aplikácia určená milovníkom histórie. Zaujíma Vás čo sa stalo v tento deň napríklad pred 100 rokmi? Vďaka tejto aplikácii budete mať vždy prehľad o tých najväčších a najdôležitejších udalostiach z histórie.

  • Pôvodná cena: 1,99$
aaaa

Photo Guard

Máte vo svojom telefóne fotografie, ktoré nechcete aby sa dostali na verejnosť? Tak potom táto aplikácia bude určená práve pre Vás. Umožňuje totiž uzamknutie súkromných obrázkov a tak sa k nim dostanete len vy.

  • Pôvodná cena: 0,99$
aaaaa

Dnes nejčtenější

.