Zavřít reklamu

refresh-app-store-iosPokud někdy donekonečna čekáte na update některé z vaší aplikací v iOS App Storu, který k vám stále nechce dorazit a někdo jiný už si ho mohl stáhnout nebo čekáte na novou sekci aplikací, o které víte že ji Apple již do obchodu s aplikacemi přidal, ale vám se stále neukazuje, pak vám přinášíme opravdu užitečný tip, o kterém si troufám tvrdit, že ho nezná nikdo z vás a pokud ano, tak opravdu jen hrstka, která na něho přišla zcela náhodou.

V minulosti bylo totiž zmíněný problém nutné obejít buďto tak, že jste si změnili čas na vašem iPhonu, čímž se pak kolikrát povedlo, že se update aplikace náhle v záložce Updates zobrazil a nebo bylo nutné aplikaci vymazat a stáhnout ji znovu a díky tomu se stáhla už nová verze. Kolikrát pro obnovení všeho v iOS App Storu pomohlo také to, že jste aplikaci App Store zavřeli v přepínači aplikací a poté opět spustili. Bohužel ani to někdy nepomohlo a nezbývalo nic jiného, než čekat třeba i několik dní.

Nyní se ale objevil velice užitečný trik, který je naprosto jednoduchý a funguje perfektně. Postup bude znít možná trochu zvláštně, ale nakonec poznáte, že je doopravdy funkční.

  • Otevřete si App Store na vašem iOS zařízení, pokud jste tak ještě neučinili
  • Klikněte na jednu z dolních ikon (Featured, Top Charts, Explore, Search, Updates) 10x za sebou
  • Po 10. kliknutí se App Store sám obnoví, což poznáte tak, že obrazovka na vašem iPhonu nebo iPadu zbělá a nahoře u Wi-Fi či dat se zobrazí kolečko symbolizující načítání, poté se obsah App Storu opět objeví a vše bude obnovené

No a to je vše. Stačí vždy 10x kliknout na jednu z pěti dolních ikon a iOS App Store se obnoví. Návod funguje jak na iPhonu, tak na iPadu nebo iPodu Touch. Možnost takto obnovit iOS App Store lze určitě na iOS 8.3, ale pravděpodobně bude fungovat i na starších verzích systému.

IMG_1371
IMG_1372

*zdroj: osxdaily

Dnes nejčtenější

.