Zavřít reklamu

Untitled-1-640x420Pro někoho možná špatná zpráva, pro většinu však ne. Ti, co počítali s tím, že si díky Apple Watch užijí mnoho legrace, protože hodinky otevírají dveře mnoha novým žertíkům, budou pravděpodobně zklamáni. Apple totiž právě stáhnul první aplikaci z Watch App Storu, která nedělala nic jiného, než to, že jste mohli pomocí hodinek přehrát prdící zvuk. Apple tak své rozhodnutí odmítat podobné aplikace myslí vážně a pravděpodobně se nenchá ani nijak obejít.

Již v březnu tohoto roku se objevila první aplikace pro Apple Watch, která fungovala podobně, avšak byla o něco propracovanější. Umožňovala totiž pomocí hodinek přehrát prdící zvuk na iPhonu, který jste předtím mohli umístit například pod matraci gauče nebo podobně. Mohli jste tedy na dálku nechat přehrát zvuk na iPhonu a nikdo by tak nic netušil.

Apple odmítl prdící aplikaci s touto poznámkou: „We noticed that your Apple Watch app is primarily a fart app. We do not accept fart apps on Apple Watch.“

Prdící aplikace však nejsou jediné, které bude Apple odmítat. Stejně tak odmítne aplikace přehrávájící zvuk říhnutí. Dále také veškeré aplikace spojené s kamasutrou a podobným obsahem. Například pro iPhone neschvaluje Apple aplikace, které umožňují používat svítilnu, jelikož tato možnost je přímo v systému.

Untitled-1-640x420

*zdroj: cultofmac

Dnes nejčtenější

.