Zavřít reklamu

iPhone 1 - iconV dnešnom článku Vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň. V prvom vydaní článku s aplikáciami v tomto týždni sa pozrieme na aplikácie, ktorých funkcie sú skutočne rôznorodé. Niektoré z týchto dnešných aplikácií sú skutočne zaujímavé a taktiež ponúkajú zaujímavé funkcie.

InstaPaint

Máte radi kreslenie? Tak potom táto aplikácia je určená práve pre Vás. Umožňuje totiž vytváranie ľubovoľných kresieb presne podľa Vašich predstáv. Navyše, svoje umelecké dielo môžete neskôr sharovať so svojimi priateľmi.

  • Pôvodná cena: 0,99$
a

Eye Color Booth

Radi upravujete fotografie tým, že do nich vkladáte rôzne zábavné prvky? Tak potom aplikácia Eye Color Booth je to práve pre Vás. Umožňuje fotografovanej osobe napríklad „vymeniť“ oči, čím môžu vzniknúť naozaj zábavné zábery.

  • Pôvodná cena: 0,99$

Snímka obrazovky 2015-04-27 o 8.43.53

Angry Flappy Bee

Už dávno sme nepočuli o legendárnej hre Flappy Bird. A práve preto je na čase, aby bola nejaká aplikácia s rovnakým princípom zdarma. Táto hra síce nie je tak pekne spracovaná ako jej predloha, no svoj účel naštvať Vás, určite splní.

  • Pôvodná cena: 0,99$
aa

Dog Whistler!

Užitočná aplikácia pre ľudí, ktorí majú psa. Umožňuje totiž premeniť Váš iPhone na psiu píšťalku, ktorá vydá vysoký tón, ktorý započuje len Váš domáci miláčik. Či však funguje rovnako dobre ako klasická psia píšťalka nevieme.

  • Pôvodná cena: 0,99$
aaa

Camera wow

Zaujímavá fotoaplikácia, ktorá umožňuje prevádzať zaujímavé úpravy na Vašich fotografiách. Pomocou tejto aplikácie budete môcť svojim fotkám dodávať rôzne zaujímavé efekty podľa Vašej chuti.

  • Pôvodná cena: 0,99$

Snímka obrazovky 2015-04-27 o 8.54.10
//

Dnes nejčtenější

.