Zavřít reklamu

iPhone 1 - iconV dnešnom článku Vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň. V piatom vydaní článku s aplikáciami v tomto týždni sa pozrieme na aplikácie, ktorých funkcie sú skutočne rôznorodé. Niektoré z týchto dnešných aplikácií sú skutočne zaujímavé a taktiež ponúkajú zaujímavé funkcie.

Beer Timer

Zaujímavá aplikácia určená pre každého milovníka pivečka. Pomocou tejto aplikácie budete mať vždy dokonale vychladený svoj mok, nakoľko obsahuje aj timer pre chladenie. Navyše sa táto aplikácie radí medzi prvé, ktoré majú podporu aj pre Apple Watch.

  • Pôvodná cena: 0,99$
a

Data Usage

Skvelá aplikácia určená pre každého, kto vlastní iPhone alebo iPad Cellular. Pomocou nej budete mať totiž vždy svoje dáta pod kontrolou a tak sa Vám už nestane, že „pretiahnete“ svoj balíček o niekoľko MB navyše.

  • Pôvodná cena: 0,99$
aa

Werds

Ďalšia zaujímavá fotoaplikácia, ktorá je určená pre každého milovníka upravovania fotografií. Pomocou tejto vychytávky si budete môcť vkladať do svojich fotografií rôzne texty s rozličným fontom.

  • Pôvodná cena: 0,99$
aaaaa

Car Logos Quiz

Zaujímavá aplikácia určená pre každého milovníka či znalca automobilov. Pomocou tejto aplikácie si budete môcť preveriť všetky svoje znalosti z automobilového priemyslu a tak zistiť či skutočne poznáte všetky automobilky.

  • Pôvodná cena: 0,99$
aaa

Do it Again

Zaujímavá aplikácia ak si chcete precvičiť svoju krátkodobú pamäť a reflexy. Pomocou tejto aplikácie totiž budete môcť robiť tieto dve veci naraz. Aplikácia sa vyskytla už vo veľa verziách, avšak mne osobne sa najviac páči táto klasická.

  • Pôvodná cena: 0,99$
aaaa

Dnes nejčtenější

.