Zavřít reklamu

iPhone 1 - icon V dnešnom článku Vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň. V treťom vydaní článku s aplikáciami v tomto týždni sa pozrieme na aplikácie, ktorých funkcie sú skutočne rôznorodé. Niektoré z týchto dnešných aplikácií sú skutočne zaujímavé a taktiež ponúkajú zaujímavé funkcie.

Wireless Drive PRO

Ak Vás už omrzeli káble a služba iCloud nepatrí k Vašim najobľúbenejším, tak by ste si mali vyskúšať túto aplikáciu. Tá totiž umožňuje sharovanie všetkých Vašich dokumentov na zaradenia, kde máte túto aplikáciu nainštalovanú len za pomoci WiFi.

  • Pôvodná cena: 2,99$

Snímka obrazovky 2015-04-22 o 11.54.42

Basic Draw

Aplikácia určená pre ľudí, ktorí si radi kreslia alebo potrebujú do slova zabiť čas. Táto Aplikácia totiž umožňuje kreslenie si hociakých obrazcov a čarbaníc a následné uploadnutie na rôzne sociálne siete.

  • Pôvodná cena: 0,99$
a

Doodle Hangman

Skvelá aplikácia ak si chcete precvičiť angličtinu a zabiť čas. Aplikácia je totiž hra Obesenec, ktorá je v našich krajinách celkom obľúbená. Obsahuje rôzne anglické slová, ktoré keď neuhádnete tak odvisnete.

  • Pôvodná cena: 1,99$
aa

TopScanner

Ďalšia super aplikácia určená na skenovanie rôznych dokumentov. Pomocou nej si budete môcť naskenovať rôzne obrázky, tlačivá či rôzne iné veci a uložiť si ich vo formáte PDF.

  • Pôvodná cena: 2,99$
aaa

Learnin‘ USA

Zaujímavá vedomostná hra určená pre každého milovníka Spojených štátov. Vďaka tejto hre si budete môcť precvičiť svoje geografické znalosti z USA a zistiť tak či poznáte rôzne mestá a polohu štátov.

  • Pôvodná cena: 0,99$
aaaa

Dnes nejčtenější

.