Zavřít reklamu

iPhone 1 - iconV dnešnom článku Vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň. V piatom vydaní článku s aplikáciami v tomto týždni sa pozrieme na aplikácie, ktorých funkcie sú skutočne rôznorodé. Niektoré z týchto dnešných aplikácií sú skutočne zaujímavé a taktiež ponúkajú zaujímavé funkcie.

Timer+ Touch HD

Zaujímavá aplikácia, ktorá spĺňa úlohu časovača. Na tom by však nebolo nič také exkluzívne, avšak dĺžku časového odpočtu si môžete nastaviť skutočne jednoducho dotykom. Stačí ak ručičku posuniete o čas, ktorý si chcete nechať odrátať.

  • Pôvodná cena: 1,99$
a

Decor Video Screen

Zaujímavá aplikácia, ktorá slúži na upravovanie videa. Pomocou nej si totiž budete môcť vkladať do svojich nahrávok rôzne dekoratívne rámiky, ktoré Vaše video spravia zaujímavejším.

  • Pôvodná cena: 0,99$

Snímka obrazovky 2015-04-17 o 16.27.56

aSpeedCam ScannerFix

Úžasná aplikácia, ktorú ocení veľké množstvo vodičov. Táto šikovná pomôcka totiž dokáže Váš iPhone premeniť na Head-up displej, na ktorom sa Vám bude zobrazovať navigácia, rýchlosť a iné údaje.

  • Pôvodná cena: 0,99$
aa

Faceshine

Ďalšia zaujímavá aplikácia v našom dnešnom zozname. Celá aplikácia si zakladá na tvárach rôznych ľudí. Pomocou toho dokáže s určitou presnosťou definovať o koho sa jedná. Zaujímavá je hlavne pre ľudí, ktorí si často nevedia spomenúť na meno nejakej známej osoby.

  • Pôvodná cena: 0,99$

Snímka obrazovky 2015-04-17 o 16.32.46

HD Wallpapers For GTA 5

Aplikácia určená pre veľkých milovníkov hry GTA 5. Obsahuje totiž skutočne obrovské množstvo rôznych wallpaperov, ktoré zachytávajú rôzne scenérie či postavy z tejto veleúspešnej hry.

  • Pôvodná cena: 0,99$
aaa

Dnes nejčtenější

.