Zavřít reklamu

iPhone 1 - iconV dnešnom článku Vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň. Vo štvrtom vydaní článku s aplikáciami v tomto týždni sa pozrieme na aplikácie, ktorých funkcie sú skutočne rôznorodé. Niektoré z týchto dnešných aplikácií sú skutočne zaujímavé a taktiež ponúkajú zaujímavé funkcie.

Data Widget

Jedná sa o veľmi užitočnú aplikáciu, ktorá Vás formou widgetu neustále upozorňuje na aktuálny stav Vašich prečerpaných dát. Vďaka tejto aplikácii budete tak môcť lepšie hospodáriť s vaším dátovým balíčkom.

  • Pôvodná cena: 1,99$
a

Cool Holiday Wallpapers

Pomaly, ale iste sa blíži čas letných dovoleniek a preto Vám prinášame aplikáciu, ktorá to tejto atmostféry naladí aj Vaše iZariadenia. Aplikácia obsahuje totiž veľké množstvo rôznych wallpaperov, ktoré oživia plochu Vášho iPhone, iPodu či iPadu.

  • Pôvodná cena: 0,99$
aa

NC – Twitter Widget for Notification Center

Jedná sa o užitočnú aplikáciu, ktorá sa bude hodiť každému milovníkovi sociálnej siete Twitter. Aplikácia totiž obsahuje widget, na ktorom Vám neustále vypisuje tie najzaujímavejšie a najdôležitejšie informácie z Vášho účtu.

  • Pôvodná cena: 1,99$
aaa

Dream Talk Recorder Pro

Znovu tu dnes pre Vás máme aplikáciu, ktorá Vám uľahčí zaspávanie. A to doslova. Aplikácia totiž obsahuje rôzne nahrávky, ktoré keď si pustíte by Vám mali napomôcť k lepšiemu spánku.

  • Pôvodná cena: 1,99$
aaaa

Internet Speed Test Pro – Mobile

Táto aplikácia sa mnohým ľuďom v Čechách a na Slovensku bude určite hodiť. Dokáže totiž zmerať rýchlosť internetového pripojenia, ktorá je v mnohých oblastiach našich krajín doslova mizivá.

  • Pôvodná cena: 1,99$
aaaaa

Dnes nejčtenější

.