Zavřít reklamu

iPhone 1 - icon V dnešnom článku Vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň. V treťom vydaní článku s aplikáciami v tomto týždni sa pozrieme na aplikácie, ktorých funkcie sú skutočne rôznorodé. Niektoré z týchto dnešných aplikácií sú skutočne zaujímavé a taktiež ponúkajú zaujímavé funkcie.

Chemio

Skvelá aplikácia určená pre študentov, ktorí sa v budúcnosti plánujú živiť chémiou. Pomocou tejto aplikácie budete mať vo svojom iPade dostupnú kompletnú Periodickú Sústavu Prvkov spolu s ich vlastnosťami a taktiež s kalkulačkou na výpočet vlastností rôznych zlúčenín.

  • Pôvodná cena: 1,99$
screen480x480
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Ringtone gold edition

Ak už nechcte používať predvolené vyzváňania na Vašom iPhone, tak táto aplikácia by Vás mohla zaujímať. Pomocou nej si totiž budete môcť vytvoriť ľudovolné zvonenie z Vašej najobľúbenejšiej pesničky.

  • Pôvodná cena: 2,99$

Snímka obrazovky 2015-04-08 o 12.57.07

Speed PRO Multiplayer

Skvelá a zábavná hra využívajúca mapy, ktorá Vás prinúti byť v pohybe. Pomocou tejto aplikácie budete môcť závodiť so svojimi priateľmi v tom, kto sa ako prvý dostane na vopred dohodnuté miesto.

  • Pôvodná cena: 1,99$

Snímka obrazovky 2015-04-08 o 12.59.09

Mahjong◄ HD

Skvelá hra, ktorá bola svojho času fenoménom, je dnes úplne zdarma. Vďaka tejto populárnej hre si budete môcť precvičovať myslenie, postreh a taktiež s ňou prežijete dlhú chvíľu oveľa rýchlejšie.

  • Pôvodná cena: 1,99$
asf
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

3D Retina Wallpapers

Máme tu ďalšiu aplikáciu pre milovníkov wallpaperov. Vďaka tejto aplikácii, ktorá už ako je zvykom, obsahuje skutočne veľmé množstvo najrôznejších tapiet s 3D efektom, budete mať plochu svojho iZaradenia stále dostatočne „živú“.

  • Pôvodná cena: 4,99$
lkn
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější