Zavřít reklamu

iPhone 1 - icon V dnešnom článku Vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň. V štvrtom vydaní článku s aplikáciami v tomto týždni sa pozrieme na aplikácie, ktorých funkcie sú skutočne rôznorodé. Niektoré z týchto dnešných aplikácií sú skutočne zaujímavé a taktiež ponúkajú zaujímavé funkcie.

PhotoTangler Collage Maker

Vďaka tejto zaujímavej fotoaplikácii budete môcť vytvárať naozaj zaujímavé fotografie. Najzaujímavejšie na nich bude to, že sa bude jednať o koláže, ktoré si budete môcť prispôsobovať Vašim predstavám.

  • Pôvodná cena: 2,99$

Snímka obrazovky 2015-04-02 o 12.55.01

Media Player HD PRO

Ak Vás už omrzel predinštalovaný prehliadač v iOS zariadeniach tak táto aplikácia je tu pre Vás. Vďaka tejto skvelej aplikácii si budete môcť prehrávať rôzne videá všetkých najpoužívanejších formátov.

  • Pôvodná cena: 2,99$
screen480x480
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Epica Pro

Chceli ste už niekedy urobiť zábavnú fotku s nejakým tým efektom, no neviete poriadne narábať s photoshopom? Tak táto aplikácia sa Vám bude páčiť. Pomocou nej totiž vytvoríte rôzne zábavné fotografie priamo na iPhone.

  • Pôvodná cena: 1,99$

Snímka obrazovky 2015-04-02 o 13.01.05

2K DRIVE

Skvelá 3D hra, ktorá je konkurenciou pre populárny titul Real Racing. Vďaka tejto hra, ktorá je dnes úplne zdarma si budete môcť z chuti zazávodiť proti ostatným hráčom a predviesť tak Vaše driving skills.

  • Pôvodná cena: 6,99$
screen568x568
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Orbitum

Skvelá hra, ktorá preverí Vaše reflexy a rýchlosť. V celej hre ide o to nenechať sa pohltiť stále sa zmenšujúcou hernou špirálou a preskakovať medzi jednotlivými vrstvami spolu so zmieraním zelených bodov. Ak sa raz do tejto hry ponoríte efekt bude rovnaký ako pri Flappy Bird.

  • Pôvodná cena: 1,99$

Snímka obrazovky 2015-04-02 o 13.07.48

Související články

Dnes nejčtenější