Zavřít reklamu

OlioKdyž se spojí ti nejlepší z nejlepších, nemusí to nutně znamenat úspěch, ovšem v hodinkám Olio skutečně věříme a fandíme. Stojí za nimi bývalí zaměstnanci Applu, Googlu, NASA nebo Pixaru, kteří se rozhodli vytvořit vlastní projekt inteligentních hodinek Olio Model One, jejich hlavním cílem je skvěle vypadat a ušetřit váš drahocenný čas. Olio totiž fungují ve spolupráci s cloudovým organizátorem Olio Assist, který se učí na základě vašich zvyků.

Jen si to představte, hodinky vás upozorňují na sms, volání, notifikace ze sociálních sítí a tak dále, ovšem v momentě, kdy vejdete do konferenčního sálu a začnete svoji prezentaci během jednání s důležitým partnerem, otravovat vás nebudou, tedy budou, ale jen v případě, kdy by zrovna vezli vaši manželku na porodní sál, ostatní notifikace zmizí a hodinky vás ničím neruší. Po hodince usilovného jednání odnášíte podpis na důležité smlouvě a sedáte na zadní sedadlo svého vozu. V ten moment se na displeji hodinek zobrazí veškeré důležité události, které se staly během vašeho jednání. Přesně to slibují Olio, které se dokáží učit ze zvyků svého majitele.

Olio-Model-One-5
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Kromě notifikací vám hodinky umožní i plnou interakci buď pomocí ovládání hlasem nebo přes dotykový displej. Samozřejmě můžete ovládat hudební přehrávač nebo dálkově fotoaparát ve svém telefonu. Akční ikony na displeji umožní na každou notifikaci reagovat nebo ji smazat, případně uložit na pozdější vyřízení. Hodinky jsou k dispozici buď v klasické ocelové nebo černé barvě. Samozřejmostí je vodotěsnost nebo výdrž několik dní při aktivním používání s tím, že Olio nabijete za 60 minut na plný stav baterie pomocí magnetické nabíječky, známé z Apple Watch. Tvrzené sklo, kůže a nerezová ocel, to jsou materiály kterými se hodinky kompatibilní s iOS a Androidem chlubí. Cena této hračky je od 595$ do 795$ a více informací se dozvíte přímo na oliodevices.com.

Olio-Model-One-Smartwatch
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější