Zavřít reklamu

iPhone 1 - icon V dnešnom článku Vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň. V treťom vydaní článku s aplikáciami v tomto týždni sa pozrieme na aplikácie, ktorých funkcie sú skutočne rôznorodé. Niektoré z týchto dnešných aplikácií sú skutočne zaujímavé a taktiež ponúkajú zaujímavé funkcie.

Klingelring©

Ak Vás už omrzeli  vyzvánacie tóny, ktoré sú zakomponované do systémi iOS a nechce sa Vám vymýšlať si vlastné, tak túto aplikáciu určite musíte mať stiahnutú vo Vašom iPhone. Aplikácia Vám totiž umožní vytvoriť si vlastné vysokokvlaitné zvonenie len jedným klinkutím.

  • Pôvodná cena: 0,99$

Snímka obrazovky 2015-03-26 o 11.38.31

Flic

Ak patríte medzi, ľudí, ktorí majú vo svojom iPhone nekonečné množstvo fotografií a rozhodli ste sa ich pretriediť tak táto aplikácia sa Vám bude hodiť. Umožňuje totiž jednoduchými gestami fotografiu vymazať alebo zachovať.

  • Pôvodná cena: 2,99$

Snímka obrazovky 2015-03-26 o 11.42.54

My Book List

Ak je čítanie kníh Vašou najobľúbenejšou činnosťou a už pomaly strácate prehľad vo všetkých dielacj, ktoré ste prečítali, tak s touto aplikáciou tomu bude koniec. Umožňuje totiž vytváranie akejsi virtuálnej knižnice pomocou skenovania ISBN kódu.

  • Pôvodná cena: 3,99$

Snímka obrazovky 2015-03-26 o 11.51.35

Wee Kids Math

Ak Vaše malé ratolesti trávia väčšinu svojho času hraním sa na iPade alebo iPhone, dovoľte im to. Nie však zabávaním sa pri sledovaní rôznych stránok alebo hraním vraždiacich hier. Pomocou tejto aplikácie, ktorá je dnes zdarma si budú môcť hravým spôsobom precvičovať matematiku na ľahkých príkladoch.

  • Pôvodná cena: 1,99$
screen520x924
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Hue LIFX Scintillator

Skvelá aplikácia určená pre ľudí, ktorí doma majú namontované svetlá Philips Hue. Aplikácia totiž umožňuje ovládanie týchto svetiel a taktiež disponuje zaujímavými farebnými kombináciami tak aby ste sa cítili doma čo najlepšie.

  • Pôvodná cena: 2,99$

Snímka obrazovky 2015-03-26 o 11.50.17

Související články

Dnes nejčtenější