Zavřít reklamu

115x115xapp-store-ios7.jpg.pagespeed.ic.LaLqHzS7M3Tak trochu netradičně vám namísto Davida dnes přináším aplikace, které jsou v iTunes App Store nyní na nějaký čas zcela zdarma. Vývojáři se tak rozhodli učunit, aby zviditelnili své aplikace v přehlceném obchodě. Ostatně jako vždy nevíme přesně, kdy nebude určitá aplikace zase zpět na původní částce, jelikož čas slevy není nikdy ani nikde specifikován, a tak se může stát, že se vrátí na svojí původní placenou částku třeba již za hodinu nebo až druhý den a nebo taky až za týden. Proto se stažením některé, která se vám zalíbila, neváhejte. Vymazat ji můžete kdykoliv.

Quikit
Quikit je nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak upravovat a sdílet videa pro Facebook, Instagram, Vine, Whatsapp a mnoho dalších. Aplikace má povedený design, je rychlá a jednoduchá. Umožňuje video zmenšit, sestřihat a přidat další prvky.

  • Původní cena: $1,99
quikit
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Calendar Widget Live
Jednoduchý widget vašeho kalendáře do notifikačního centra do záložky Dnes. Na výběr je ze tří různých widgetů, z několika barevných provedení a jako pozadí si můžete přidat i vaši fotografii. Ve widgetu se zobrazují události, tudíž nemusíte otevírat aplikaci a stačí nahlédnout jen do záložky dnes.

  • Původní cena: $2,99
calendar-widget-lite
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

 

World Travelpedia – Nightlife
V aplikaci naleznete přes 30 000 míst po celém světě, kde si můžete užívat nočního života v párty klubech. Zahrnuje kategorii 50 nejlepších měst po celém světe a 30 nejlepších zemí pro užívání si nočního života. Aplikace je nyní zdarma z původních téměř $6, tudíž neváhejte a stahujte.

  • Původní cena: $5,99
world-travelpedia-nightlife
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

 

C.H.A.O.S Combat Copters HD
Skvělá hra se skvělou grafikou a pohodlným ovládáním, kde lítáte s helikoptérou a bojujete. Hrát můžete online a s několika modely helikoptér, které jsou známy z celého světa. 

  • Původní cena: $2,99
chaos-combat-copters-hd
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

 

Screenshots-Preview, Share, Delete. Safe and Fast!
Jednoduchá aplikace, která nahrazuje trochu chybějící funkci v iOS. Automaticky rozpozná pořízené Screenshoty, zařadí je do samostatného alba pojmenovaného Screenshots a vybrané screenshoty můžete jednoduše sdílet dále. Do notifikačního centra si navíc můžete do záložky Dnes vložit dva widgety, kde máte možnost screenshoty smazat, skrýt a sdílet.

  • Původní cena: $1,99
screenshots-2
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

 

ExtDownloader
ExtDownloader je jednoduchý, ale flexibilní download manager, který vám umožní stahovat soubory do vašeho iPhonu nebo iPadu. Můžete přidat své stahování přímo z prohlížeče Safari přes rozšíření zavedeného v iOS 8. Navíc je aplikace napsána v novém jazyku Swift, který vyvinul samotný Apple a představil ho přibližně před rokem.

  • Původní cena: $1,99
extdownloader
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

 

Followers Live Tracking tool for Instagram
Zajímavá aplikace pro ty, kteří často používají Instagram a chtějí sledovat dění, které Instagram defaultně neukazuje. S touto aplikací si můžete nechat zobrazit, kdo vás přestal sledovat, kdo vás nesleduje zpět, když vy sledujete jeho a podobně. Původní cena byla téměř $5, tudíž se stažením neváhejte.

  • Původní cena: $4,99
followers-live-tracking-tool-for-instagram-2
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

 

Looksharp
Aplikace sloužící pro správu vašich oblíbených filmů. Možnost přidat si filmy, které chcete vidět, hodnotit je, sdíle váš seznam s dalšími uživateli, sledovat film z iTunes a další.

  • Původní cena: $0,99
looksharp
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější