Zavřít reklamu

applewatch2-250x296 Apple Watch budú pre Apple zrejme najdôležitejším produktom od doby kedy bol predstavený iPad. Tomuto všetkému nasvedčuje najmä to, že táto kalifornská spoločnosť do detailov dbá na tom aby boli tieto hodinky zavedené na trh v čo najväčšom štýle. Určite sa veľmi veľa z Vás teraz pýta na čo takéto zariadenie vlastne bude a z našich diskusií som sa mohol dočítať aj to, že niektorí z Vás toto zariadenie považujú za vrcholne zbytočné. Avšak CEO Apple – Tim Cook verí, že sa Apple Watch stanú obrovským hitom.

V rozhovore pre The Telegraph Cook povedal: „Bude to rovnaké ako s iPhone: Ľudia si ho spočiatku kupovali z jedného dôvodu, ktorým bol asi možnosť prehliadania webu, ale potom zistili, že sa im iPhone zapáčil natoľko, že by ho už v živote nevymenili.“ Tieto slová hovoria o tom, že Cook verí, že v postupnej dobe sa Apple Watch stanú absolútnou súčasťou našich životov. Zdá sa to byť síce vysoko nepravdepodobné, nakoľko sme Vám pred pár dňami priniesli článok, v ktorom boli zobrazené údajné ceny Apple Watch. Tieto sumy hovorili o tom, že si podobné zariadenie bude môcť zakúpiť len úzky okruh zákazníkov nakoľko cena tohto zariadenia, ktoré je bez iPhone takmer nepoužiteľné, je prakticky rovnaká ako cena iPhone.

Jedným z hlavných dôvodov prečo by si ľudia mali začať vo veľkom kupovať tieto inteligentné hodinky je ten, že Apple plánuje urobiť v prvý týždeň od začiatku predaja doslova „aplikačný boom“. Niektorí analytici dokonca hovoria, že počas prvého aprílového/dobnového týždňa bude predstavených viac ako 100 tisíc aplikácií určených práve pre tieto hodinky. Tim Cook ďalej uviedol, že sa Apple snaží o to aby Apple Watch nahradili v blízkej dobe väčšinu vecí, ktoré bežne používame. Napríklad kľúče od auta či hotelovej izby, peňaženku a mnoho iných každodenne používaných vecí.

Apple Watch

*Zdroj: bgr.com

Dnes nejčtenější

.