Zavřít reklamu

Shoot on iPhone 6Apple právě aktualizoval svou oficiální domovskou stránku apple.com, kde zveřejnil novou sekci s názvem „Shot on iPhone 6“, kde ukazuje sílu fotoaparátu u iPhonu 6 a iPhonu 6 Plus. Fotoaparáty v nových iPhonech sice neohromí čísly, ale je všeobecně známo, že se jedná o velice kvalitní čočky, které pořizují jedny z nejlepších fotografií, které se dají pořídit pomocí mobilního telefonu. Díky tomu zde naleznete opravdu povedené fotografie vyfocené po celém světě, u kterých nmnohdy ani neuvěříte, že byly doopravdy pořízeny iPhonem.

Sekce „Shot on iPhone 6“ nabízí mnoho opravdu nádherných fotografií, mezi kterými se nacházejí i videa, která byla pořízena buďto iPhonem 6 nebo iPhonem 6 Plus. U každé fotografie je uveden autor, místo, krátký popis, který buďto informuje, jak byla fotografie pořízena nebo znázorňuje její přednosti, díky kterým je tak výjimečná. Nakonec ještě u každé jednotlivé fotografie jsou uvedeny aplikace, kterými byla pořízena nebo upravena. Mnohdy je ale snímek vyfotografován pouze defaultní aplikací Camera, tudíž je jasně znázorněna samotná síla fotoaparátu a iOS jako takového. K dokonalosti ještě u fotografií chybí uvedení konkrétního modelu iPhonu, jelikož fotoaparáty v iPhonu 6 a iPhonu 6 Plus se lehce liší.

Dnešní propagace síly fotoaparátu u iPhonu 6 je pravděpodobně uveřejněna zcela záměrně a to kvůli dnešnímu představení nového Samsungu Galaxy S6. Samsung totiž při svém představení na Mobil World Congress (MWC) uvedl několik narážek na iPhone a zdůrazňoval sílu fotoaparátu u své nové vlajkové lodi. Celé představení jste mohli s námi sledovat na samsungmagazine.euNyní ale již konference byla ukončena, a tak si můžete o novém Samsungu Galaxy S6 a Samsungu Galaxy S6 Edge přečíst více informací v samostatném článku, který je již pro vás připravený a neleznete jej přímo zde.

Snímek obrazovky 2015-03-01 v 20

Dnes nejčtenější

.