Zavřít reklamu

Apple WatchApple Watch jsou středobodem zájmu od svého představení, bohužel kromě krátké prezentace a ukázky několika, pro mnohé ne zcela revolučních funkcí, je zatím ticho po pěšině. Apple nejen že prozatím neodprezentoval Apple Watch na žádné další keynote, ale neuvedl ani přesné datum zahájení prodeje a doposud nejsou známy ani ceny s výjimkou ceny nejlevnějšího modelu. Všem nedočkavcům nyní vzkazuje známý analytik Ming-Chi Kuo, že se Apple Watch dočkáme v březnu!

Během prvního čtvrtletí letošního roku bychom se měli dočkat také nového 12″ MacBooku Air. Kuo dále celkem logicky spekuluje nad tím, že před zahájením prodeje novinky se dočkáme další keynote, na které nás zástupci Applu seznámí s detaily ohledně Apple Watch a předvedou nám další funkce, jakožto i výdrž baterie. Kuo dále tvrdí, že Apple má celkem problémy s výrobou komponent pro Apple Watch, což bude mít za následek dodání pouhých 2,8 milionů kusů v průběhu března.

Jedná se o skutečně velmi nízké číslo vzhledem k tomu, že tyto počty je u iPhonů společnost schopna prodat za méně než 24 hodin. Je tak velice pravděpodobné, že se opět dočkáme startu prodeje v několika vlnách s tím, že jako první bude na řadě samozřejmě USA.

Apple Watch

*Zdroj: macrumors.com

Dnes nejčtenější

.