Zavřít reklamu

knihaAj vy patríte medzi milovníkov čitania klasických kníh? Máte ich doma toľko, že by ste si mohli otvoriť svoju vlastnú knižnicu? Určite Vás teda zaujme táto kniha, ktorá sa od ostatných tak trošku líši. Zaujme špeciálnou funkciou, ktorá Vám dáva limit na jej prečítanie len 24 hodín. Potom už čítanie nie je možné. Pýtate sa čo sa stane? Určite nič čo by ste predpokladali.

Kniha, o ktorej bude tento článok sa volá Private Vegas a pochádza od autora Jamesa Pattersona. Ak si túto knihu zakúpite dostanete k nej darček v podobe digitálnej verzie, ktorá sa Vám neskôr bude určite hodiť. Táto akcia však platí len pre prvých 1000 kupujúcich. A čo je teda ne tejto knihe také zaujímavé? Má totiž funkciu autodeštrukcie, ktorá bede presne o 24 hodín po začiatku čítania tejto knihy.

Jedná sa tak o vôbec prvý exemplár tlačenej knihy, ktorá sa jednoducho po určitom čase sama zničí. Ak si však brúcite zuby na to ako budete s touto knihou machrovať pred kamarátmi asi Vás sklamem. Jeden výtlačok takejto autodeštruktívnej knihy stojí enormných 294 038 dolárov. To je cena, za ktorú sa dá postaviť už slušný domček alebo si za ňu môžete zakúpiť nejaké príjemné autíčko.

JamesPatterson_MotherNYHelpsJamesPattersonLaunchSelfDestructingBook15
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější