Zavřít reklamu

minecraft-1313473010 Minecraft je hra, ktorú určite netreba predstavovať. Jednoduché kocky sa za pár rokov stali už akýmsi smybolom hernej klasiky. Vedeli ste však, že táto pomerne jedoduchá hra zmenila zopár ľuďom ich životy od základov? Jedná sa o tvorcov tejto obľúbenej hry, ktorí po odkúpení práv Microsoftom získali nemalý balík peňazí a tým sa ich životy totálne zmenili. Asi najviac užívajúci si tvorca Minecraftu je Marcus Persson.

Tento 35 ročný vývojár si po 2,5 miliardovej akvizícii Mincreftu totiž zaobstaral celkom príjemný rodinný domček. Ten je zaujímavý hneď na prvý pohľad. Nachádza sa totiž na adrese so smerovacím číslom 902 10. Ďalšou príjemnou vecou na tomto dome je jeho prekrásny výhľad na celé Los Angeles. Marcusove sídielko disponuje obývateľnou plochou približne 23 000 štvorcových metrov. Áno, čítate správne. Nejedná sa o žiadny preklep v počte núl. Jedná sa totiž o najluxusnejšiu a najväčšiu nehnuteľnosť aká sa dá momentálne na tejto VIP adrese kúpiť.

V dome sa okrem iného nachádza až 8 spální, 15 kúpeľní a pre oddych a zábavu je tu k dispozícii súkromné kino, bazén, niekoľko barov s tým najexkluzívnejším alkoholom či jeden obrovský jedálenský stôl, pri ktorom sa naraz môže hostiť až 24 ľudí. Keď si túto nehnuteľnosť chcel Persson kúpiť musel súperiť ešte s 2 ďalšími záujemcami z VIP radov, avšak ich identita zostala utajená. Nakoniec sa mu však podarilo zvíťaziť z toho dôvodu, že za svoju haciendu vedel zaplatiť okamžite. Po novom sú tak Marcusovími susedmi ľudia ako Jennifer Aniston, Ellen DeGeneres či Ringo Star. Celá táto nehnuteľnosť ho pritom vyšla na rovných 70 miliónov dolárov. Čo poviete peknú usadlosť si Marcus „vycraftil“?

Témata: , , , , , , , , ,

Související články

Dnes nejčtenější

.