Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Knock používám už možná něco přes rok a půl, možná dva. Aplikaci můžu jen doporučit. Od doby co mám iPhone 6 tak párování je opravdu rychlé, jak je zmíněno nemusí se klepat na displej, můžete kamkoli na mobilu. Když mám napřiklad iphone někde položený, tak místo toho abych klepal do něj, tak radějí s ním zaklepu třeba o stehno atd :D aby to bylo bezpečnější. Ještě jen dodám, že aplikace nemusí být pořád na iphonu zapnuta, můžete ji klasicky vypnout posunutím nahoru (na ip).

  Jpanak: když najedeš do appky a poklepaš v ní na obrázek macu tak se lockne

  Skvělá aplikace, funguje i na iPadu Air 1. Akorát je škoda, že se musí Mac zapnout aby se zobrazila přihlašovací “ikonka“, ale potom funguje bez problémů. Jo a appka na iZařízení musí bejt aktivní (nesmí se vytáhnout nahoru), jinak se musí appka na Macu quitnout a potom znova připojit.

  Kuba.Vlk360:

  Pak se tedy omlouvám, ale to se zapíná kde? Já když aplikaci zavřu – „odjedu s ní nahoru“, tak ji mám prostě zavřenou a nefunguje.

  Prvně jsem o této aplikaci uvažoval, než jsem objevil Near Lock, zamykání totiž automaticky a odemyká taky – znamená to žádné klepání. Za recenzi na tuto apku budu rád!

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější