Zavřít reklamu

hipster-iphone-wallpaper-tumblr-picture-20140801153335-53dbb34f6ac69iPhone je nejzásadnější věcí každého hipstera, je totiž tím jediným díky čemu jej dokážete rozeznat od bezdomovce a proto si na svém iPhonu dává hipster velmi záležet. To však neznamená, že by jej chránil a opatroval jako oko v hlavě, stačí že je vidět. Naopak když je iPhone poškrábaný, dobitý a celý vintage, je teprve cool a pamatujte si zásadní věc, čím více škrábanců, tím více iPhone. Pokud se vám podaří rozbít displej tak, aby šel telefon dále používat, pak máte vyhráno a jste králem každého urban space do kterého vaše bradka zabrousí. Rozbít telefon navíc není až tak složité, vzhledem k tomu, že vaše nekonvenční slimfit džíny musí mít roztrhané kapsy. Důležitou zásadou však, je, aby bylo jablko vždy vidět, naštěstí nezáleží jaký typ iPhonu máte. Uznání si získáte i obyčejnou 4kou, důležité je jen jablko na zadní straně a bílá sluchátka vyčnívající z kapsy.

iPhone musí hipsterovi nahradit většinu funkcí běžného kola. Hipster totiž v rámci toho, aby bylo jeho kolo co nejvíce vintage vyhledává záměrně na zahradě své babičky takový model, který nemá brzdy, přehazovačku, blatníky, dynamo, světla a tak podobně, až později však zjišťuje, že se na podobném kole zkrátka jezdit nedá a tak se snaží většinu funkcí nahradit právě iPhonem,. Proto je jednou z nejoblíbenějších funkcí zapnutí zadní LED diody, která je spolehlivým partnerem, když dojde v urban baru poslední kapka bezkofeinového latté s příchutí rebarborového listí spadaného během podzimu v severozápadní Dakotě s lehkou pomerančovou pěnou.

Základem toho, abyste byli správný hipster je pochopitelně umění, každý hipster je buď grafik, designér, animátor, DJ nebo fotograf o kterém nikdy nikdo neslyšel, protože komerce by kazila jeho pohled na umění jako takové. I s tím si však nemusíte dělat starosti, o vše se opět postará iPhone. Profesionálnímu grafikovi totiž bohatě stačí Paper by Fiftry Free, DJ musí mít pochopitelně pekelně rychlé prsty, aby dokázal přepínat skladby na Spotify nebo iTunes Radio rychlostí blesku a fotograf má pak přece zbrusu nový čip (co na tom že má již pět let 8Mpix) a hromadu filtrů v camera roll. Existuje sice milion vychytávek typu instagram a tak podobně, ale hipster si bohatě vystačí s módem black and white a vintage, nic víc k tomu, aby jeho fotografie vypadaly jako z finského depresivního filmu nepotřebuje.

humor-grafico-diferencias-hipster-homeless-vagabundo

Zásadní aplikace jsou ToDo a Things protože ačkoli je většina hipsterů freelancer, rozuměj nezaměstnaných nebo studuje zhruba patnáctou vysokou školu, protože ani jedna z těch předchozích nedokázala naplnit jeho touhu po vzdělání, je to nejvytíženější člověk, kterého jste kdy poznali. Things a ToDo jsou tedy zcela zásadními společníky v jeho životě a bez toho, aniž by si ráno odškrtnul úkol: „Probudit se“, by byl ztracený. Mezi další zásadní aplikace pak patří Facebook, Swarm (co na tom že jsou jediní kdo jej používají) a pak drtivá většina aplikací z App Store, které nesou v názvu slova Bio, Organic a L-minus. Zásadním důvodem proč jsou v podnicích které nechceme jmenovat (KC Dunaj, Gorila Urban Space, Urban House, Štúr Cafe, Cvernovka, Meet Factory, Cross… ale psst) obsazené vždy jen stoly u stěny jsou zásuvky. Zásuvka je zásadní věc, která jako jediná dokáže udržet telefon na živu i během horlivé diskuse o nové Švédské kapele, jejíž zpěvák spáchal rituální sebevraždu poté, co mu maminka vyprala košili, která se už už stávala vintage natolik, že ji mohl nosit i ven. Mimochodem právě Wi-Fi je druhou nejzásadnější věc v životě hipstera, hned po zásuvce a v situacích, kdy se mu zázrakem podaří dojít do podniku s kapacitou baterie nad 95%, nahrazuje dokonce Wi-Fi první místo v žebříčku důležitosti a předbíhá zásuvku. Mezi klasické hashtagy na Twitteru tak patří: #ZasePřečerpanýNet #BožeTuFaktNení3G #MobilnýNetMiŽereVelaBaterky #DámSiJenVoduZkohoutkuAkéTuJeHesloNaWifi? #ZapojíteMiUVásNabíječku. Při psaní tohoto článku nebyl brán ohled na nikoho, kdo pije odtučněné latté bez kofeinu s bezlaktózovým mlékem s příchutí podzimního větru.

hipster-iphone-wallpaper-tumblr-picture-20140801153335-53dbb34f6ac69

*Zdroj obrázků: wallpaper-kid.com, cuantohipster.com

Dnes nejčtenější

.