iPhone 6 má další problém, přední kamera se pohybuje

iPhone 6 problemStovky uživatelů iPhone 6 si stěžují na další problém, který tíží jejich telefony. Hned na úvod článku však musíme podotknout, že se jedná o stovky zákazníků z desítek milionů a tak z toho není potřeba dělat nějaké velké drámo. Problém je v tom, že se pohybuje přední kamera v těle telefonu a posouvá se o malý kousek do stran, což způsobí, že je z přední strany telefonu vidět malá šedá část, která neesteticky prosvítá otvorem pro čočku kamery. Problém je však pouze kosmetický a i když si například na Reddit stěžuje přes 150 uživatelů, všichni se shodují na tom, že se problém nijak nepodepsal na kvalitě fotografií pořízených přední kamerou.

Nikomu se totiž zatím kamera neposunula tak značně, aby byla zastíněna čočka a nebylo možné fotografovat. Apple si je problému vědom a v obchodech Apple Store mění kus za kus v případě, že dojdete ze svým telefonem, který má stejný problém. Apple podle zákazníků prozatím nepřišel na to, co způsobuje tento problém a tak buď mění kus za kus a nebo nabízí zákazníkům výměnu přední kamery, pokud z nějakého důvodu nechtějí nový telefon.

iphone-6-camera-misaligned-2 iphone-6-camera-misaligned-3iphone-6-camera-misaligned iphone-6-front-camera-misaligned


|
14
Leitz

Diskuze

  Ak vam predna kamera foti dobre, netreba sa tým zaoberať. Ak vam foti zle reklamujte. Ja mam iPhone 6 druhy tyždeň a  musim zaklopať, že je všetko tak ako ma byť. 🙂

  Reagovat

  Ja tam mám foliu a tak prd vidím či to je posunuté… a vlastne je mi to jedno lebo prednú kameru aj tak nepoužívam.. Vlastne občas sa pozriem ako vyzerám ked sedím na záchode…:D

  Reagovat

  Tak vzhledem ke komentářům tady to asi bude horší než 150 uživatelů, co si do teď Applu stěžovalo… Já bych to teda na smartphonu co stojí 20K opravdu nechtěl.
  Prvně ohýbání, pak lupání rohu, teď tohle…
  Takže další rok budu čekat na novej iPhone.
  Doufám, že kvůli těmhle průserům nebudu muset přesedlat na mnou nenáviděnej android :((

  Reagovat

  marek.bartos:
  štandard je to skôr u apple. Používam dlhodobo obe platformy ale u androidu som nikdy žiadne problémy nemal čo sa u ios nedá povedať a ako tak časom sledujem tak ios je horší a horší najmä pokiaľide o kvalitu. kedysi značka apple znamenala hlavne kvalitu ale dnes už to tak nieje.

  Reagovat

  No já nevím android produkty mám v rukou dnes a denně a jsou to šuntokřápy…
  Nicméně z mého pohledu srovnávám s IP 5S to je jaktakž poslední Jobsovo děcko…
  Ale jinak jsem hrdej na ip4S s ios6.x.x … úžasný stroj..

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Další články

Leitz