Stiahnite si klávesnicu Swype úplne zadarmo!

Swype ikonaLen včera spoločnosť Nuance aktualizovala klávesnicu Swype o podporu českého jazyka a ďalších 15 jazykov, medzi ktorými sa bohužiaľ ale nenachádza slovenčina. Doplnková klávesnica pre iOS bola doposiaľ predávaná za 89 centov, no to sa v noci zmenilo a klávesnica je zrazu dostupná úplne zadarmo pre všetkých. Nie je známe, či sa jedná len o dočasnú akciu alebo ostane Swype pre iOS bezplatný navždy. Ak je to ale len dočasná akcia, potom by ste si mali s inštaláciou klávesnice pohnúť, pokiaľ si chcete na svojom iOS zariadení vyskúšať, ako sa používa najžiadanejšia klávesnica pre iOS.

S inštaláciou klávesnice Swype vám pomôže náš návod iOS 8: Ako nainštalovať vlastnú klávesnicu?. Po nainštalovaní a aktivovaní klávesnice si následne nainštalujte český jazyk tak, že podržíte medzerník, čím sa vysunie ponuka dostupných jazykov. Tu kliknite na „More Languages“ a v ponuke kliknite na položku Čeština. Česká lokalizácia klávesnice sa začne sama inštalovať a po jej stiahnutí sa objaví v ponuke čeština, u ktorej si môžete následne zvoliť, či preferujete QWERTZ, QWERTY alebo AZERTY rozloženie kláves. U klávesnice si podržaním na logo Swype v ľavom spodnom rohu obrazovky môžete rýchlo otvoriť numerickú klávesnicu alebo nastavenia, kde je prítomná možnosť zvuku, auto-correctu, automatických medzier a nechýbajú tu ani vizuálne motívy, ktorých je 5.


Swype Swype themes
Leitz
Vstoupit do diskuze (18)

Diskuze

  Jak vam funguje? Psani ok, ale nekdy cekam chvili nez tam klavesnice naskoci a nekolikrat se mi kousla sms. V nekterych apkach ani neslo psat. Musel jsem ji dat pryc.

  Reagovat

  Jo občas musím vyjet z sms a zpět a pak už jede, ale je to malá daň za téměř dokonalé psaní. Je super, že navrhuje i další slova a učí se často používané slovosledy.

  Reagovat

  Děláte si prdel??? Včera jsem ji koupil! No ještěže jen za 89 centu.

  Krujzik: Já mám zatím jen pozitivní zkusenost, ale furt mam nutkání do ty klavesnice ťukat :D.

  Reagovat

  Taky jsem si ji včera koupil. 😀

  Pokud vám blbne to, že se občas klávesnice hned nezobrazí a tu standartní už nepoužíváte, tak běžte do nastavení > obecné > klávesnice a tu normální klávesnici vymažte (upravit a minus). Pak už to funguje OK.

  Reagovat

  Pred tim jsem zkousel fleksy. Po prvotnim nadseni se ukazalo, ze i po updatech klavesnice vyjizdi bud se zpozdenim, nebo az tak na druhy pokus. A kdyz nevyjede vubec pri nejakem spechu tak to opravdu nastve. Nejprve jsem myslel ze je to 4s-kem, ale podobne je to i na 5s, tak jsem ji musel vypnout.

  Tady ctu, ze podobne to asi bude i se swype. Mozna je to nejaky problem pridanych klavesnic obecne. Ale dokud to nebude fungovat se spolehlivosti standartni klavesnice, tak to nema cenu

  Reagovat

  Úplně nejrychlejší je zprávu nadiktovat. Nebo poslat audiozprávu. I když je přesnost docela problém, tak za tu rychlost to stojí. Nejčastěji ale využívám audiozprávy v rámci iMessage.

  Reagovat

  Nema slovencinu mazem. Plny pristup jej tiez davat nebudem. Karel diktovanie je super ale ked sedis v kancelarii s kolegami tak poslat hlasovu spravu v zmysle: „Nazdar ch*ju vecer skocime na pivo a naj*beme sa ako za mlada. “ si neviem predstavit 😀

  Reagovat

  hurfo:
  Máš kolegov samých slušákov alebo kamarátov samých hulvátov? 🙂

  Pýtam sa, lebo počas štúdia a kedysi v práci sa to takými slovami okolo mňa hemžilo a ja som bol všetkým za čudného slušáka. Teraz, keď mi to nevadí, tak sú okolo mňa samí slušáci, ktorí akoby boli z iného sveta. 🙂

  Reagovat

  Mne sa to oplatilo kúpiť už len kvôli tomu, že hneď vidím či píšem malými, alebo VEĽKÝMI písmenami. Nechápem, že to apple doteraz nedokázal implementovať a na klávesnici origo klávesnici sú stále veľké písmená :-/

  Reagovat

  Po instalaci češtiny jsem zakázal plný přístup a funguje. Ale jestli se to naučím používat nevím, na ipadu je to strašně ježdění prstem.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz