Zavřít reklamu

pixelmatorPixelmator, který známe jako alternativní náhradu Adobe Photoshop pro Mac, dorazil do iTunes App Store a je dostupný pro každého, kdo má iPad s iOS 8 nebo novější verzí. Novinka prezentována poprvé v rámci letošní podzimní konference společnosti Apple zahrnuje stejné nástroje pro retušování a vylepšování obrázků, jako klasická desktopová aplikace. iOS verze obsahuje kompletní sadu nástrojů pro malování, včetně různých druhů štětců, tužek, sprejů a dalších nástrojům které můžete použít pro vytvoření uměleckých děl přímo na vašem iPadu.

Pixelmator nabízí jak nástroje pro vlastní tvorbu, tak nástroje pro úpravu fotografií a to včetně nástrojů pro retušování, které umožňují uživatelům odstranit nežádoucí objekty z fotografie během pár chvil. K dispozici jsou také možnosti nastavení kontrastu, jasu, vyvážení bílé a mnoho dalších možností včetně filtrů, které mají vylepšit fotografie. Pixelmator pro iOS podporuje nedestruktivní styly vrstev a obsahuje nástroje pro výběr, oříznutí a narovnání fotografií.

pixelmator
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Jak se zdá, pixelmator má ambice na to, stát se prvním skutečně plnohodnotným grafickým nástrojem pro iPad. Navíc za cenu, která potěší. Pixelmator sice plně využije 64-bitový procesor v posledních generacích iPadů, ovšem je kompatibilní také se všemi iPady s výjimkou první generace. Ovšem pokud si chcete skutečně užít výkon aplikace, pak doporučujeme použít iPad mini s Retina displejem nebo iPad 4 a novější. Pixelmator si můžete stáhnout v iTunes App Store za cenu 4,49€ přímo zde.

introducing-pixelmator-for-ipad
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata: , ,

Související články

Dnes nejčtenější