Zavřít reklamu

115x115xapp-store-ios7.jpg.pagespeed.ic.LaLqHzS7M3Keď sú v App Store dostupné nejaké bezplatné aplikácie, vždy to poteší. Pri tak veľkom počte aplikácií však nemusí mať človek prehľad o tom, čo je zlacnené a čo nie a preto sa sem-tam človek ani nedozvie, že si môže stiahnuť zadarmo takú aplikáciu, ktorá je naozaj užitočná. Či už je to nejaký špeciálny nástroj na poznámky a pripomienky alebo nástroj na úpravu fotografií, človeka celkom poteší že má možnosť ušetriť niekoľko centov alebo v niektorých prípadoch aj niekoľko eur. Teraz sú v iTunes App Store dostupné 3 zaujímavé aplikácie a hry úplne zadarmo a ak si ich chcete stiahnuť, potom si ich stiahnite čo najskôr.

OneList:

Jedna z prvých aplikácií, ktorá je stavaná priamo pre iOS 8. Ide v podstate o aplikáciu, ktorá číta informácie z vašich pripomienok a teda predtým, než začne plnohodnotne fungovať, musíte najprv povoliť prístup k pripomienkam. Po tom sa objaví na obrazovke veľmi jednoduché prostredie, v ktorom si vyberiete, ktorý zoznam pripomienok chcete mať na obrazovke, či chcete vidieť naplánované pripomienky a nakoniec aj to, ako by mal vyzerať widget v notifikačnom centre. K dispozícii sú dva vzhľady, kompaktný a základný. Ako pridať widgety do notifikačného centra v iOS 8, sa dočítate v našom návode.

OneList
OneList

CamScanner HD Pro:

Skenovanie dokumentov do iPadu dnes nie je zrovna najľahším procesom a preto dnes existujú aplikácie, ktoré môžu tento proces zjednodušiť. Jednou z nich je aplikácia CamScanner HD Pro, ktorá je dostupná pre všetkých majiteľov iPadu s iOS 7 alebo novším. Aplikácia využíva k svojej funkčnosti fotoaparát na zadnej strane (no vidíte, predsa len ho budete používať) a to tak, že s ním odfotíte papier a aplikácia ho následne sama analyzuje a zmení ho na vysokokvalitné PDF dokumenty alebo dokonca umožní rozpoznať text tak, že ho bude možné editovať. Nechýba tu ani možnosť zdieľať dokumenty alebo k ním pristupovať cez smartfón alebo webovú aplikáciu. K tomu je však treba sa zaregistrovať a prihlásiť sa do CamScanneru.

CamScanner HD Pro
Benjamin Jet Fighters:

Okrem aplikácií sa dostalo aj na hry a práve toto je hra, ktorá je momentálne zlacnená z 19,99 dolárov. Jedná sa o letecký simulátor, respektíve o bojovku, v ktorej sa posadíte za kokpit stíhačky a budete plniť úlohy v 20 misiách, ktoré tu na vás čakajú. Okrem toho v hre nájdete tradičný RPG systém levelovania, s pomocou ktorého si budete môcť vylepšiť svoju stíhačku podľa svojho gusta. V hre nechýbajú ani také vlastnosti ako Game Center s podporou trofejí a výziev a dokonca tu je k dispozícii aj on-rail režim pre ľudí, ktorí chcú hrať hru pohodlne. Táto hra je podporovaná na iPhone a aj na iPade s operačným systémom iOS 4.3 alebo novším. Čiže si hru budete môcť nainštalovať aj na prvý iPad, pokiaľ ho náhodou máte.

Související články

Dnes nejčtenější

.