Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mozna to uz fungovalo drive, ale ja na to prisel az ted.. Kdyz zadate do Spotlightu prepocet nejaky meny na jinou, tak to okamzite vypocita, zrovna tak kolik je 17 palcu cm nebo 5,5 libry kg.. :)

  Na iMacu mam Parallels 10 a všetko funguje :) ako inak. Na MacBooku mam Parallels 9 a tiež všetko funguje. Rozdiel som si zatiaľ nevšimol. Ani úsporu času pri otváraní súborov, aplikácii a podobne…

  Na Yosemite funguje aj Parallels 9. Ale asi ho bude treba aktualizovať na najnovšiu verziu. Síce po update OS X vyhodí hlášku, že 9 nie je optimalizovaná pre Yosemite, ale funguje normálne. Píšem to z vlastnej skúsenosti, už som to absolvoval.
  BTW za update na Parallels 10 chcú cez 40 euro, čo je celkom dosť podľa mňa.

  Jak je to s tím spotlight? funguje mi vyhledávání jen v systému jako dříve. Výsledky z online vyhledávání jako je wiki nebo apple maps nenabízí :(

  Pár mých postřehů k novým funkcím (iMac late 2012 + iP5):
  1. Handoff: všechno funguje jak má, kromě nově rozepsaného emailu, či už na OSX nebo na iOS. Nový email se na druhém zařízení objeví, ale načítává se do nekonečna a problém je pak i s ukončením mailu v OSX.
  2. Continuity: když přicházející hovor, který zvoní jak na macu tak na iphonu, zvednete na iphonu, tak na macu notifikace zvoní dál a pak máte dokonce zmeškaný hovor i když jste hovor zvednul na iOS.

  Je to i u vás podobný?

  Safari: říkám si proč v  Safari zmizely některé funkce?
  Proč už Safari nemůžu rozšířit přes celej displej a další a další prvky na který jsem byl zvyklí ale zmizely. Jsou opravdu všechny změny k lepšímu? :-///

  @jokax3m: díky.. Asi tu neví nikdo jakým způsobem to zprovoznit? Přepnutí regionu do jiného státu Evropy ani USA nepomůže, systém mám defaultně anglicky..

  kubisv: Výrobce ve svém propagačním materiálu o tom píše: Parallels Desktop 9 for Mac will run on OS X Yosemite (10.10) as long as you are on the latest update; however it is not optimized or enhanced for Yosemite.

  Po aktualizaci na Yosemite mi nejde zobrazit kalendář z exchangee. Pošta funguje, ale když v nastavení zaškrtnu kalendář, tak fajfka hned zase zmizí. Neví někdo v čem by mohl být problém? Děkuji

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.