Zavřít reklamu

lightningMinulý týden se poprvé objevily fotografie a informace o tom, že společnost Apple přinese nové Lightning kabely, které nabídnou reverzní možnost zapojení. Kabely které budeme mít možnost zapojit v obou směrech by měly být součástí balení nových iPhonů a iPadů. Fotografii následně zveřejnil také Sonny Dickson, který patří v oblasti úniků informací mezi špičky. Dnes Sonny zveřejnil také video, na kterém ukazuje reverzní USB kabel v celé jeho kráse.

Vtip je však v tom, že jsme stejně jako předtím ani dnes na novém videu neměli možnost vidět celý kabel, ale pouze koncovku sloužící pro zapojení do USB a tak nemáme možnost vědět, zda je na jeho konci skutečně Lightning konektor. Na videu je sice vidět také krabička od kabelu, ta je však stejná jako v současné době. Jedná se však o novinku, která ke stylu Applu rozhodně patří a Apple má na reverzní USB taktéž patent, nic mu tedy nebrání v tom, aby kabel vyráběl. Otázkou je, zda Apple doplní kabel také o nějaké další novinky dle specifikací USB 3.0 nebo USB 3.1.

Diskuze k článku

    S tím patentem je to sporné a je docela možné, že naopak Apple bude za patent platit, protože nebyl první. Už jej několik firem soudně napadlo.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.