Zavřít reklamu

youtubeŽe chce YouTube prejsť na predplatný model, sme sa dozvedeli už pred pár mesiacmi. Správa, o ktorej si vtedy mohli niektorí ľudia myslieť, že ide o ďalší podvod v snahe rozpútať paniku, je ale teraz pravdivá a vďaka portálu Android Police sme sa mohli dopracovať k prvým screenshotom z pripravovanej aplikácie YouTube Music Key, ktorá bude k dispozícii na Androide a na iOS. Nie je ešte známe, kedy bude služba spustená pre verejnosť, ale screenshoty zdanlivo dokončenej aplikácie nasvedčujú, že sa tak stane už čoskoro. Zároveň je známa aj cena predplatného, ktoré podľa úniku stojí 9,99 dolárov mesačne.

Google chce pochopiteľne na úvod získať čo najviac predplatiteľov a preto pripravuje časovo obmedzenú akciu, vrámci ktorej si budú môcť ľudia predplatiť službu za 7,99 dolárov mesačne. Či im ale táto cena ostane aj po uplynutí akcie, nie je celkom známe. Predplatitelia však získajú bonus v podobe bezplatného predplatného na službu Google Play Music, ktorá bola predstavená už minulý rok a narozdiel od iTunes Radio je už teraz dostupná na Slovensku a v ČR bez nutnosti vytvoriť si americký účet. Samotná služba ponúkne užívateľom možnosť prehrávať hudobné videá, nebude obsahovať reklamy a svojim predplatiteľom tiež umožní prehrávať iba zvuk alebo ukladať videá offline. Rovnako budú k dispozícii kompletné albumy a neobmedzené YouTube mixy videí.

Google na screenshotoch poukazuje na to, že služba už teraz ponúka viac ako 20 miliónov skladieb vo vysokej kvalite, pričom jednotlivé skladby sú usporiadané do albumov a diskografií jednotlivých interpretov. Predplatitelia YouTube Music Key tiež budú môcť sledovať koncerty a remixy skladieb, pričom užívatelia si budú môcť uchovať záznamy koncertov pre prípad, že v čase živého vysielania budú offline. Súčasne so spustením YouTube Music Key plánuje Google premenovať svoju stávajúcu hudobnú službu „Google Play Music All-Access“ na „Google Play Music Key“, čo je o niečo kratší a jednoduchšie vysloviteľný názov.

YouTube Music KeyYouTube Music Key

YouTube Music Key
YouTube Music Key
YouTube Music Key
YouTube Music Key
YouTube Music Key
YouTube Music Key
YouTube Music Key
*Zdroj: AndroidPolice.com

Související články

Dnes nejčtenější

.