iStores.sk
iStores.sk

iSwimband: nejužitečnější gadget na světě přichází a ochrání vaše děti před utopením!

iSwimbandUtonutí je jednou z nejčastějších příčin úmrtí malých dětí a pokud jste až doposud všechny vychytávky monitorující růst nehtů na palci u nohou, krmící vašeho psa nebo vodní želvu, případně snímající počet vajec ve vaší ledničce monitorovali, pak nad následujícím gadgetem s názvem iSwimband se rozhodně zamyslete.

Jedná se o náramek iSwimband který můžete dát svému dítěti na zápěstí nebo jej připnout na místo čelenky na hlavu. Jeho funkce je jednoduchá ale neskutečně důležitá. V momentě kdy se totiž dostane váš neplavec do kontaktu s vodou, okamžitě získáte upozornění na svém telefonu, tabletu, počítači nebo reproduktorech, díky čemuž víte, že je zle. V případě, že vaše děti již zvládají plavání nebo si mohou hrát ve vodě, můžete jim připnout iSwimband jako čelenku, díky čemuž se upozornění spustí až v případě, kdy budou nebezpečně dlouho pod vodou, časový limit si přitom můžete nastavit sami. To znamená, že pokud jim pouze šplíchne voda na hlavu, nic se neděje, ale v případě kdy potopí hlavu pod vodu, jste okamžitě upozorněni.

iSwimbands

V momentě kdy se iSwimband dostane pod vodu, okamžitě vyšle signál přes rozhraní Bluetooth a váš telefon zareaguje. iSwimband využívá Bluetooth LE ,tedy Bluetooth Low Energy, díky čemuž můžete mít aplikaci i náramek/čelenku neustále propojeny aniž by docházelo k rychlému vybíjení baterie. Samozřejmě nic nenahradí dozor rodičů, ovšem vzhledem ke statistikám je jasné, že se nemálo kdy dostane dítě z dohledu rodičů a v případě kdy je v blízkosti bazénu nebo jiného zdroje vody to může skončit katastrofou. Pokud tedy máte malé děti, investice 99$ do iSwimband je rozhodně tím nejlepším, co můžete se svými 99$ udělat.


iSwimband

Leitz
Vstoupit do diskuze (9)

Diskuze

  Peter

  Naopak, velmi praktické, pokud máš barák s otevřenými dveřmi do zahrady s bazénem a doma ti pobíhají malá děcka!

  Ano, rodiče budou moct spokejeně čumět do mobilu nebo jiné elektronické hračky a ignorovat svoje děti. Jen jim pak mobil oznámí – bacha, asi se ti topí děcko
  Fakt, budoucnost patří lenosti.

  Tomáš

  Ty asi nemáš děti, viď? To přece vůbec není o lenosti, ale o tom, že otec je v práci a matka připravuje v kuchyni oběd. Stačí se na chvilku začíst do receptu a neštěstí je hned. Nejde za dítětem non-stop běhat a hlídat ho. Navíc pokud máš děti dvě a každé se rozeběhne na opačnou stranu a když na něj voláš, tak z toho má srandu, protože si neuvědomuje vážnost situace. ….ale to poznáš, až budeš mít doma 2-3letého caparta.

  Jako nezlobte se na me, ale pokud nejste schopni se starat o decka a musite si k tomu kupovat zarizeni ktery to dela za vas, tak byste si radsi ty deti v prvnim pripade nemeli delat.

  Peter:
  a pas si v aute beres taky proto ze nemis ridit a meli by ti sebrat papiry nebo proto ze nehody a necekane situace se proste stavaj ?

  Peter: vzkaz to desítkam tisíc rodin na svete kterym umre rocne dite, zkus prijit na jejich pohreb a toto jim tam viridit

Napsat komentář

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek